• niedziela – Ofiarowanie Pańskie
  • poniedziałek – św. Błażeja patrona chorób gardła
  • środa – św. Agaty dz. i m.
  • piątek – św. Pawła Miki i towarzyszy

1. Dzisiaj w niedzielę
  • dobrowolna ogólnopolska zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe. Wszystkim dobrodziejom dziękuję za dar serca
  • dodatkowa Msza święta o godz 15:00 dla przedszkolaków i dzieci młodszych

1. Biuro parafialne czynne we wtorek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00, natomiast w poniedziałek biuro nieczynne.

1. W lutym od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy świętej o godz. 8:30.

1. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek o 19:30 Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe
  • w środę Msza święta i nowenna do Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej
  • w środę o godz. 19:00 zapraszam wszystkich chętnych i zaangażowanych w przygotowaniach do Spotkania Ewangelizacyjnego na modlitwę do kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie
  • w I czwartek miesiąca okazja do spowiedzi od 17:30
  • w I piątek miesiąca – obchód chorych ks. Proboszcza od godz. 8:00

Okazja do spowiedzi w Kórniku od godz. 16:00, a w Pierzchnie od 15:00

1. Zapisy w zakrystii (do środy włącznie) i przez stronę parafialną na IV Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne Uzdrowieni z cierpienia 8 i 9 lutego br.

2. Młodzież może zapisywać się na Ogólnopolskie Spotkanie face2face Akcja-reanimacja poprzez stronę parafiawszystkich.pl zalogujesz się i automatycznie otrzymasz wejściówkę.

Przypominamy młodzieży przygotowującej się w naszej parafii do Sakramentu Bierzmowania, że to spotkanie

jest obowiązkowe dla wszystkich.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz najnowszy Miesięcznik Parafialny.

1. Zmarł nasz Parafianin śp. Bolesław Suszka z Kórnika, pogrzeb w środę o godz. 13:00

Z darem modlitwy i prośbą o ten dar

ks. proboszcz Grzegorz

Światło na oświecenie pogan.