• niedziela – Niedziela Słowa Bożego
  • środa - Duszpasterstwa Młodzieży face2face o godz. 19:00
  • czwartek – modlitewne: Wspólnota Bogu Bliscy o godz. 19:00

1. Dzisiaj w niedzielę
  • dobrowolna zbiórka przed kościołem na Radio Emaus a za tydzień zbiórka na klasztory klauzurowe. Wszystkim dobrodziejom dziękuję za dar serca
  • dodatkowa Msza święta o godz 15:00 zakończona namaszczeniem olejami św. Szarbela.

1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00, natomiast we wtorek biuro nieczynne.

1. W styczniu i w lutym od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy świętej o godz. 8:30.

1. Za tydzień w niedzielę
  • Święto Ofiarowania Pańskiego podczas każdej Mszy świętej błogosławienie świec
  • Dodatkowa Msza święta dla przedszkolaków i dzieci młodszych o godz. 15:00.

1. Zapisy w zakrystii i przez stronę parafialną na IV Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne Uzdrowieni z cierpienia 8 i 9 lutego br. Od dzisiaj młodzież może zapisywać się na Ogólnopolskie Spotkanie face2face Akcja-reanimacja poprzez stronę pl zalogujesz się i automatycznie otrzymasz wejściówkę.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

1. W tym tygodniu kończymy odwiedziny duszpasterskie. Wszystkim Parafianom, którzy otworzyli drzwi swoich domów, modlili się z nami przyjmując Boże błogosławieństwo z serca dziękuję. Plan kolendy dostępny jest tutaj [link].

Przechodząc obok Jeziora Galilejskiego, Jezus ujrzał dwóch braci: Szymona, zwanego Piotrem, i brata jego, Andrzeja,
jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami.
I rzekł do nich: "Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi".
Oni natychmiast, zostawiwszy sieci, poszli za Nim.

Ewangelia według św. Mateusza