• niedziela – Chrzest Pański
  • piątek – św. Antoniego opata
  1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w piątek od g. 9:30 do 11:00.

1. W styczniu i w lutym od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy świętej o godz. 8:30.

1. Zapowiadam
  • IV Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne w dniach 8 i 9 luty 2020 roku oraz Ogólnopolskie Spotkanie dla młodzieży Face2Face odbędzie się na Oazie w Kórniku w niedzielę 9 lutego 2020 roku. Zachęcam do zapisów w zakrystii i na stronie internetowej oraz do przekazania ulotek swoim bliskim i znajomym.
  1. Za tydzień dobrowolna zbiórka przed kościołem w ramach wspólnego ratowania Kolegiaty. Wszystkim dobrodziejom dziękuję za dar serca.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.
  1. W związku z kolędą proszę wiernych którzy pragną wspólnie pomodlić się i przyjąć Boże błogosławieństwo o podejście do zakrystii zamieszkałych: ul. Staszica blok nr 15, 17, 19, 21 i 30 oraz ul. Juliana Tuwima i Wożniaka do niedzieli 12 stycznia 2020 roku włącznie a także wiernych zamieszkałych na ul. Krasickiego do niedzieli 19 stycznia 2020 roku włącznie celem zaproszenia duszpasterza do miejsca zamieszkania. Dalszy plan kolędy zostanie podany za tydzień w niedzielę. Plan kolędy dostępny tutaj [link]. plan kolędy dostępny tutaj [link].