• wtorek – Wigilia Bożego Narodzenia
  • środa – Narodzenie Pańskie
  • czwartek – św. Szczepana (ofiary na szkoły katolickie, KUL, WT UAM)
  • piątek – św. Jana Apostoła
  • sobota – św. Młodzianków
  • niedziela – Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
  1. Dzisiaj:
  • w zakrystii opłatek wigilijny i świece Caritas
  1. Jutro w poniedziałek kończymy Roraty z udziałem dzieci o godz. 18:00.

1. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia: Msza wigilijna z udziałem dzieci
    o godz. 20:00 w naszej świątyni, Pasterka w kaplicy św. Stanisława
    w Pierzchnie o godz. 22:00 i Pasterka w naszej świątyni u Wszystkich Świętych w Kórniku o godz. 24:00.

1. W środę 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy świętej o godz. 7:30. Pozostałe Msze święte, tak jak w niedzielę oraz dodatkowa o godz. 15:00 dla przedszkolaków i dzieci młodszych, które zapraszam na urodziny Pana Jezusa.

1. W czwartek 26 grudnia w drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze święte według porządku niedzielnego. Tego dnia zostanie podany plan wizyty duszpasterskiej, którą rozpoczniemy od 27 grudnia od Mościenicy
    i Skrzynek. Ofiary składane podczas tegorocznej kolędy zostaną przeznaczone na spłatę wykonanych prac w naszym kościele Wszystkich Świętych oraz na dalsze prace w kaplicy w Pierzchnie.

1. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne.

1. Za tydzień w niedzielę Świętej Rodziny modlić będziemy się o świętość małżeństw i rodzin. Dodatkowa Msza o g. 15:00 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich zakończona namaszczeniem olejami św. Szarbela.

1. Zapowiadam w Sylwestra 31 grudnia Msze święte z nabożeństwem
    na zakończenie roku 2019 o godz. 16:30 zarówno w kościele u Wszystkich Świętych, jak i w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz grudniowy Miesięcznik Parafialny.

Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna,

któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy Bóg z nami.

Ewangelia według św. Mateusza