• niedziela – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  • sobota – św. Andrzeja, apostoła

1. Zapowiadam spotkania duszpasterskie dla
  • Chętnych małżonków pragnących włączyć się w Ekipy Notre Dame przy naszej Parafii. Spotkanie organizacyjne w kościele w poniedziałek 25 listopada po Mszy świętej o godz. 18:00, rozpoczynamy Mszą o godz. 18:00.
  • Kandydatów do bierzmowania z klas VIII w kościele w poniedziałek 9 grudnia o godz. 18:00, przynosimy otrzymane na ostatnim spotkaniu kartki
  • Kandydatów do bierzmowania z klas VII w kościele we wtorek 10 grudnia o godz. 18:00, przynosimy otrzymane na ostatnim spotkaniu kartki
  • Duszpasterstwa Młodzieży face2face w domu parafialnym w środę o g. 19:00
  • Wspólnoty Modlitewnej Bogu Bliscy w domu parafialnym w czwartek o g. 19:00

1. Parafialna Nowenna Pompejańska do 27 listopada
  • niedziela: tajemnice radosne o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Mszy świętej o godz. 12:00, tajemnice chwalebne o godz. 14:30
  • od poniedziałku do środy: tajemnice radosne po Mszy świętej o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Koronce do Miłosierdzia Bożego, tajemnice chwalebne o godz. 17:30.

1. Dzisiaj
  • Msza święta dla jubilatów zakończona namaszczeniem olejem św. Szarbela o godz. 15:00 a po Mszy krótkie spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Ziemi Świętej
  • po wieczornej Mszy świętej zapraszam na "Misterium Wszystkich Świętych" z udziałem: Zespołu Wokalnego Muzyki Dawnej "Anonymous", solistek Zespołu "Klangor": Marii Szymiec i Marty Kulińskiej oraz Chóru "Castellum Cantans" pod kierownictwem Dariusza Tabisza. Całość w oprawie tekstów zaczerpniętych z wizji Świętych Kościoła Zachodniego i Wschodniego recytowanych przez Sławomira Bajewa.

1. Biuro parafialne w domu parafialnym będzie we wtorek od godz. 16:00 do 17:30 a w piątek od godz. 9:30 do 11:00, w poniedziałek biuro nieczynne.

1. W imieniu Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej
  • zapraszam osoby, które należały do Stowarzyszenia Dzieci Maryi na wspólną modlitwę w najbliższą środę w święto Matki Bożej objawiającej Cudowny Medalik na Mszę świętą o godz. 18:00. Po Eucharystii spotkanie w domu parafialnym.
  • Zachęcam do nabywania kartek świątecznych za tydzień po Mszach świętych, z których dochód zostanie przeznaczony na Adopcję na odległość dzieci z Etiopii oraz na Wincentynki.

1. W najbliższą ostatnią sobotę miesiąca różaniec święty o godz. 17:15 w intencjach zanoszonych w miesiącu listopadzie, a o godz. 18:00 Msza święta w naszych intencjach, które będziemy przedstawiać Dobremu Bogu za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

1. Zapowiadam
  • Uroczyste Zawierzenie Panu Jezusowi przez ręce Maryi swojego życia: w niedzielę 8 grudnia na Mszy świętej o godz. 10:30 dla dzieci a na Mszy świętej o godz. 12:00 dla dorosłych a we wtorek 17 grudnia w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie na Mszy świętej o godz. 18:00.
  • Rekolekcje adwentowe Przyjdź po więcej, czyli Adwent 2019 rozpocznie w sobotę 14 grudnia o godz. 18:00 ks. Piotr Bieniek SAC, proboszcz z Parafii pw. św. Jana Ewangelisty ze Szczecina.
  • Jarmark Świąteczny w sobotę i niedzielę 14 i 15 grudnia, który odbywać się będzie na kórnickim rynku, swoje stoisko będzie miała nasza Parafia Wszystkich Świętych.
  • Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w kopii cudownego obrazu w kaplicy św. Stanisława biskupa i męczennika w Pierzchnie, które planowane jest we wtorek 17 grudnia. Tego dnia mieszkańców Pierzchna proszę o udekorowanie domów a wszystkich Parafian o przybycie, szczególnie tych którzy jeszcze nie byli w tym roku na Nawiedzeniu. Początek Nawiedzenia w Pierzchnie: gromadzimy się w kaplicy o godz. 17:00 tajemnice radosne różańca prowadzonym przez kobiety naszej Parafii, o godz. 18.00, po powitaniu Msza święta z zawierzeniem, po Mszy świętej ok. godz. 19:30 różaniec prowadzony przez mężczyzn. Na zakończenie Apel Jasnogórski o godz. 21:00.

2. Za tydzień
  • I niedziela Adwentu, którą rozpoczynamy nowy rok liturgiczny realizowany w oparciu o hasło z programu duszpasterskiego: Wielka tajemnica wiary
  • w zakrystii opłatek wigilijny i świece Caritas
  • będzie można ofiarować pomoc w ramach Caritas parafialnej w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci. Serduszko z imieniem dziecka prosimy zabrać z drzewka znajdującego się przy chrzcielnicy. Będzie można również pomóc w zbiórce żywności trwałej i środków czystości dla potrzebujących z naszej parafii: przy św. Antonim będzie wyłożony kosz, z którego pragnący pomóc zabiorą Tytkę naszej Miłości. Zarówno paczki z zaklejonym serduszkiem oraz tytki przynosimy do trzeciej niedzieli Adwentu, czyli do 15 grudnia.
  • Zapraszam na Mszę świętą dla przedszkolaków i młodszych dzieci o godz. 15:00.

Zaprawdę powiadam ci: Dziś ze Mną będziesz w raju.