• niedziela – Światowy Dzień Ubogich

1. Zapowiadam spotkania duszpasterskie w domu parafialnym dla
  • Parafialnego Zespołu Caritas w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00
  • Osób uczestniczących w Spotkaniach w drodze w poniedziałek o godz. 19:00
  • Odpowiedzialnych Żywego Różańca w środę po Mszy o godz. 18:00 w domu parafialnym
  • Duszpasterstwa Młodzieży face2face w środę o godz. 19:00
  • Wspólnoty Modlitewnej Bogu Bliscy w czwartek o godz. 19:00

1. Różaniec święty
  • od poniedziałku do piątku: tajemnice radosne po Mszy o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Koronce do Miłosierdzia Bożego, tajemnice chwalebne o godz. 17:30
  • sobota: tajemnice radosne o godz. 8:00, tajemnice bolesne po Mszy o godz. 8:30, tajemnice chwalebne o godz.14:30
  • niedziela: tajemnice radosne o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Mszy o godz. 12:00, tajemnice chwalebne o godz. 14:30.

1. Dzisiaj
  • Zbiórka przed kościołem na spłatę zobowiązań budowlanych, BÓG zapłać za dar serca we Wspólnym Ratowaniu Kolegiaty.

1. Za tydzień
  • Msza święta dla jubilatów zakończona namaszczeniem olejem św. Szarbela o godz. 15:00 a po Mszy krótkie spotkanie organizacyjne dla osób zapisanych na pielgrzymkę do Ziemi Świętej
  • po wieczornej Mszy zapraszam na "Misterium Wszystkich Świętych" z udziałem: Zespołu Wokalnego Muzyki Dawnej "Anonymous", solistek Zespołu "Klangor": Marii Szymiec i Marty Kulińskiej oraz Chóru "Castellum Cantans" pod kierownictwem Dariusza Tabisza, autora projektu. Całość w oprawie tekstów zaczerpniętych z wizji Świętych Kościoła Zachodniego i Wschodniego recytowanych przez Sławomira Bajewa.

1. Zapraszam
  • Wszystkie osoby, które kiedyś należały do Stowarzyszenia Dzieci Maryi na wspólną modlitwę w środę 27 listopada w święto Matki Bożej objawiającej Cudowny Medalik na Mszę święta o godz. 18:00. Po Eucharystii spotkanie w domu parafialnym.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

Ja bowiem dam wam wymowę i mądrość,

której żaden z waszych prześladowców nie będzie się mógł oprzeć ani się sprzeciwić.