• poniedziałek – św. Marcina
  • wtorek – św. Jozafata
  • środa – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  • niedziela – Światowy Dzień Ubogich

1. Zapowiadam spotkania duszpasterskie
  • Dla Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek 12 listopada po Mszy o godz. 18:00 w domu parafialnym
  • Dla Parafialnej Rady Ekonomicznej we wtorek 12 listopada o godz. 20:00 w domu parafialnym
  • Dla młodzieży z klas VII i VIII w środę 13 listopada o godz. 18:00
  • Dla Parafialnego Zespołu Caritas w poniedziałek 18 listopada po Mszy świętej o godz. 18:00 w domu parafialnym
  • Dla odpowiedzialnych Żywego Różańca w środę 20 listopada po Mszy o godz. 18:00 w domu parafialnym.

1. Różaniec święty
  • od poniedziałku do piątku: tajemnice radosne po Mszy o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Koronce do Miłosierdzia Bożego, tajemnice chwalebne o godz. 17:30
  • sobota: tajemnice radosne o godz. 8:00, tajemnice bolesne po Mszy o godz. 8:30, tajemnice chwalebne o godz.14:30
  • niedziela: tajemnice radosne o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Mszy o godz. 12:00, tajemnice chwalebne o godz. 14:30.

1. Dzisiaj
  • Przed kościołem można zaopatrzyć się w rogale świętomarcińskie
  • Msza z udziałem młodzieży o godz. 18:00.

1. Jutro
  • We wspomnienie św. Marcina z Tours taca na potrzeby Stolicy Świętej. Msze święte o 7:00 w kaplicy u Sióstr, w Kościele o godz. 8:30 i 18:00. Ponadto po złożeniu wiązanek przy pomniku Powstańców o godz. 10:00 udamy się do naszej świątyni na Mszę świętą w intencji Ojczyzny ok. godz. 10:30, której przewodniczyć będzie ks. Krystian Sammler.

1. W tygodniu
  • Zapraszam na wspólną modlitwę przed lutowym IV Spotkaniem Ewangelizacyjnym. W najbliższy czwartek dodatkowa Msza święta o godz. 19:30, po Eucharystii konferencja Marcina Zielińskiego.

1. Zapraszam
  • Wszystkie osoby, które kiedyś należały do Stowarzyszenia Dzieci Maryi na wspólną modlitwę w środę 27 listopada w święto Matki Bożej objawiającej Cudowny Medalik na Mszę święta o godz. 18:00. Po Eucharystii spotkanie w domu parafialnym.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

1. Do dzisiaj przyjmujemy w zakrystii zapisy a do środy regulujemy należność na Biesiadę Parafialną ze św. Grzegorzem, która odbędzie się najbliższą sobotę od godz. 20:00 w Domu Gościnnym Hedan w Trzebisławkach, zapraszamy.

A że umarli zmartwychwstają, to i Mojżesz zaznaczył tam, gdzie jest mowa o krzaku, gdy Pana nazywa "Bogiem Abrahama, Bogiem Izaaka i Bogiem Jakuba". Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją”.