• niedziela – Światowa Niedziela Misyjna
  • wtorek – św. Jana Pawła II
  • niedziela – Rocznica poświęcenia własnego kościoła

1. Spotkania duszpasterskie w domu parafialnym
  • Zapraszam uczestników i pragnących się włączyć w Apostolat Matki Bożej Pielgrzymującej z Szensztatu dzisiaj po Koronce na spotkanie z Siostrą Opiekun.

1. Dzisiaj w niedzielę
  • Wchodząc z kościoła możemy zabrać kartki na wymienianki jednorazowe za zmarłych, za których będziemy się modlić 2 listopada, a wymienianki roczne proszę zgłaszać w biurze parafialnym
  • Na Mszy o godz. 12:00 będzie nam towarzyszył Chór Castellum Cantans
  • Z okazji Dnia Patrona Msza święta w intencji społeczności SP im. Jana Pawła II ze Szczodrzykowa odbędzie się o godz. 15:00
  • Dobrowolna zbiórka przed kościołem na trwające prace, wszystkim dobrodziejom z serca dziękuję.

1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w piątek od 9:30 do 11:00, natomiast w poniedziałek i wtorek biuro będzie nieczynne.

1. Różaniec święty
  • od poniedziałku do piątku: tajemnice radosne po Mszy o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Koronce do Miłosierdzia Bożego, tajemnice chwalebne o godz. 17:30, z udziałem dzieci o godz. 16:30
  • sobota: tajemnice radosne o godz. 8:00, tajemnice bolesne po Mszy o godz. 8:30, tajemnice chwalebne o godz.14:30
  • niedziela: tajemnice radosne o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Mszy o godz. 12:00, tajemnice chwalebne o godz. 14:30.

1. Za tydzień w niedzielę
  • Msza zakończona uczczeniem relikwii św. Szarbela o godz. 15:00

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz październikowy Miesięcznik Parafialny.

1. W zakrystii przyjmujemy zapisy na Biesiadę Parafialną ze św. Grzegorzem, która odbędzie się 16 listopada w sobotę od godz. 20:00 w Domu Gościnnym Hedan w Trzebisławkach, zapraszamy.

Jezus opowiedział swoim uczniom przypowieść o tym, że zawsze powinni się modlić i nie ustawać…