• wtorek – św. Teresy od Jezusa
  • środa – św. Jadwigi Śląskiej
  • czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego
  • piątek – św. Łukasza, imieniny obchodzi ks.Łukasz  i nasz Kościelny Łukasz

2. Spotkania duszpasterskie w domu parafialnym dla:
• Młodzieży spotkanie face2face w środę o godz. 19:00
• Liderów wspólnot działających w Parafii w środę 16 października o godz. 20:00
• Wspólnoty modlitewnej Bogu Bliscy w czwartek o godz. 19:00.

3. Dzisiaj w niedzielę
• XIX Dzień Papieski Wstańcie, chodźmy. Po Mszach harcerze będą kwestować przy kościele na stypendia dla uczniów i studentów. Dziękujemy harcerzom z ZHP Kórnik za pomoc w zbiórce.
• Gościmy p. Adriana, z którym rozpoczynamy Parafialne 33 dniowe rekolekcje zawierzenia i oddania Maryi swojego życia
• Msza dla młodzieży o godz. 18:00.
4. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w domu parafialnym od godz. 16:00 do 17:30 we wtorek i w piątek od godz. 9:30 do 11:00 natomiast w poniedziałek biuro będzie nieczynne.

5. Różaniec święty
• od poniedziałku do piątku: tajemnice radosne po Mszy o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Koronce do Miłosierdzia Bożego, tajemnice chwalebne o godz. 17:30, z udziałem dzieci o godz. 16:30
• sobota: tajemnice radosne o godz. 8:00, tajemnice bolesne po Mszy o godz. 8:30, tajemnice chwalebne o godz.14:30
• niedziela: tajemnice radosne o godz. 8:30, tajemnice bolesne po Mszy o godz. 12:00, tajemnice chwalebne o godz. 14:30.

6. Za tydzień w niedzielę
• Z okazji Dnia Patrona Msza święta w intencji społeczności SP im. Jana Pawła II ze Szczodrzykowa odbędzie się o godz. 15:00
• Na Mszy o godz. 18:00 będzie nam towarzyszył Chór Castellum Cantans.

7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz październikowy Miesięcznik Parafialny.

8. W zakrystii przyjmujemy zapisy na Biesiadę Parafialną ze św. Grzegorzem, która odbędzie się 16 listopada w sobotę od godz. 20:00 w Domu Gościnnym Hedan w Trzebisławkach, zapraszamy.

9. Osoby zainteresowane pielgrzymką do:
• Ziemi Świętej od 26 stycznia do 2 lutego oraz do Meksyku od 10 do 21 lutego mogą zapisywać się jeszcze tylko dzisiaj w zakrystii.
• Fatimy informuję, że wyjazd na pielgrzymkę będzie w najbliższą sobotę 19 października o godz. 11:00.

Jezusie, Mistrzu, ulituj się nad nami.