• poniedziałek – św. Pio
  • piątek – św. Wincentego a Paulo
  • sobota – św. Wacława
  1. Spotkania duszpasterskie
  • Zapisy do kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 17:00.
  1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w domu parafialnym
    od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i we wtorek (dla narzeczonych), natomiast w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

1. Parafialny Dzień Chorych w najbliższą sobotę o godz. 10:00 Msza święta z sakramentem chorych a po wspólne spotkanie.

5. W najbliższą niedzielę

• będziemy gościć w naszej Parafii siostrę Renatę, która posługiwała w Kórniku przed laty, a obecnie pracuje na misji na Syberii. Siostra podzieli się z nami doświadczeniem misyjnym, będzie z nami modliła się w intencjach misji. Po Mszach świętych będzie okazja do wsparcia materialnego, za które już dzisiaj dziękuję.
  • o godz. 15:00 Msza święta dla małżeństw obchodzących w tym miesiącu swój jubileusz oraz nabożeństwo do św. Szarbela

1. Msza święta na cmentarzu we wtorek 1 października o godz. 16:30 we wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

1. Pielgrzymka do Niepokalanowa i Warszawy wyruszy w środę
    2 października po Mszy o godz. 7:00 z parkingu przy domu parafialnym.

1. Zapowiadam
  • VI Tydzień Maryjny od 5 do 12 października podczas którego zapraszam
    • na Rekolekcje maryjne Zawierzyć Maryi, które poprowadzi ks. Piotr Pieprz, proboszcz i rekolekcjonista maryjny, nauki rozpoczniemy w sobotę
      i niedzielę a w tygodniu o godz. 18:00 i 19:30. W tygodniu maryjnym nie będzie Mszy świętej o godz. 8:30.
    • na Mszę świętą z udziałem przedszkolaków i rodziców w niedzielę 6 października o godz. 15:00
    • Parafiadę Zawierzyć Maryi w niedzielę 6 października od godz. 13:00 do 16:30, prosimy o pomoc w dostarczeniu placków, zapisy w zakrystii
    • Uroczysta Msza święta z procesją na zakończenie Tygodnia Maryjnego z udziałem Służb Mundurowych odbędzie się w sobotę 12 października o godz. 18:00. Na zakończenie procesji zawierzymy Matce Bożej Różańcowej Kórnickiej mieszkańców naszego miasta i gminy.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz wrześniowy Miesięcznik Parafialny.

1. Osoby zainteresowane pielgrzymką do:
  • Ziemi Świętej od 26 stycznia do 2 lutego oraz do Meksyku od 10 do 21 lutego mogą zapisywać się do końca września w zakrystii.

A ty, ile jesteś winien?