• wtorek – św. Bernarda
  • środa – św. Piusa X
  • czwartek – NMP Królowej
  • sobota – św. Bartłomieja

1. Spotkanie duszpasterskie w domu parafialnym z:
  • Radą Duszpasterską i Ekonomiczną w poniedziałek 26 sierpnia po Mszy świętej o godz. 18:00
  • Osobami odpowiedzialnymi za grupy działające w naszej Parafii w środę po Nowennie.

1. Pielgrzymka do Lichenia wyruszy w czwartek 22 sierpnia o godz. 9:00 z parkingu przy domu parafialnym.

1. Spotkanie z muzyką organową w ramach: Sierpniowych niedziel z muzyką organową u Wszystkich Świętych w Kórniku. Edycja 6. dzisiaj o godz. 20:00 będzie nam towarzyszył p. Jerzy, organista ze św. Rocha w Poznaniu.

1. W czasie wakacji:
  • biuro parafialne czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9.30 do 11.00
  • w niedzielę nie ma Mszy świętej o 18.00 a w tygodniu o 7.00 oprócz poniedziałku gdy jest ona odprawiana w kaplicy sióstr.
  • w kaplicy Cudownego Obrazu Msze święte w środy o 18.00 w łączności z nowenną do Matki Bożej oraz w soboty o 8.30

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz lipcowo-sierpniowy Miesięcznik Parafialny.

1. Zapraszam na Dożynki
  • Gminne w Robakowie w sobotę 24 sierpnia
  • Parafialne w Kromolicach w niedzielę 8 września

1. Osoby zainteresowane pielgrzymką do:
  • Niepokalanowa i Warszawy mogą zapisywać się w zakrystii, planowany termin 2 i 3 października
  • Fatimy mogą zapisywać się w zakrystii, planowany termin od 19 do 26 października.

9. Msza święta z nabożeństwem do św. Szarbela w przyszłą niedzielę wyjątkowo o godz. 12:00.

10. Zmarli nasi parafianie: śp. Adam Sznura z Pierzchna, pogrzeb we wtorek o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz mu dać           Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w           pokoju wiecznym. Amen.

Przyszedłem ogień rzucić na ziemię i jakże pragnę, ażeby już zapłonął.