• poniedziałek – św. Marty
  • środa – św. Ignacego z Loyoli
  • czwartek – św. Alfonsa Marii Liguoriego bp. i dK

1. Dzisiaj
  • Intencje przyjęte na godz.15.00 zostaną odprawione w łączności z intencją Mszy o godz.12.00
  • Błogosławieństwo kierowców i święcenie pojazdów mechanicznych. Samochody będą poświęcone na ul. Wojska Polskiego na wysokości wjazdu na probostwo oraz po Mszy w Pierzchnie przed kaplicą

1. W tym tygodniu:
  • w czwartek 1 sierpnia od godz. 12.00 do 2 sierpnia do godz. 24.00 można uzyskać dla siebie lub dla zmarłego jeden raz odpust zupełny Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga Ojca
  • w I czwartek: po Mszy o godz. 18:00 nauka przed Chrztem świętym. Nie będzie spowiedzi świętej.
  • w I piątek: spowiedź w kościele od godz. 16.00 do 18.00. Nie będzie spowiedzi i Mszy świętej w Pierzchnie.
  • w I sobotę: godz. 7:45 wystawienie Najświętszego Sakramentu, rozmyślanie, różaniec i Msza wynagradzająca o godz. 8.30. Nie będzie obchodu chorych.

1. Biuro parafialne w domu parafialnym czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 i w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

1. W czasie wakacji:
  • nie będzie Mszy w niedzielę o godz. 18:00 i w tygodniu o godz. 7:00.
  • W kaplicy Cudownego Obrazu odprawiamy w środę o 18.00 w łączności z nowenną, oraz w sobotę o 8.30.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz lipcowo-sierpniowy Miesięcznik Parafialny.