• poniedziałek – św. Marii Magdaleny- święto
  • wtorek – św. Brygidy zakonnicy, patronki Europy - święto
  • środa św. Kingi dziewicy
  • czwartek – św. Jakuba apostoła - święto
  • piątek – św. Joachima i Anny rodziców NMP.

1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

1. W sobotę 27 lipca
  • W ramach obchodów Dnia Działkowca będziemy modlić się na Mszy o godz. 15:00 na ternie Ogródków Działkowych w Mościenicy.
  • Różaniec o godz. 17.20, następnie Msza Święta o godz. 18:00, ku czci Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej zakończona procesją maryjną.

1. Za tydzień
  • W ostatnią niedzielę lipca intencje przyjęte na godz.15.00 zostaną odprawione w łączności z intencją Mszy o godz.12.00
  • Błogosławieństwo kierowców i święcenie pojazdów mechanicznych. Samochody będą poświęcone na ul. Wojska Polskiego na wysokości wjazdu na probostwo oraz po Mszy w Pierzchnie przed kaplicą

1. W czasie wakacji:
  • nie będzie Mszy w niedzielę o godz. 18:00 i w tygodniu o godz. 7:00.
  • W kaplicy Cudownego Obrazu odprawiamy w środę o 18.00 w łączności z nowenną, oraz w sobotę o 8.30.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz lipcowo-sierpniowy Miesięcznik Parafialny.