• środa- św. Tomasza apostoła
  1. W tym tygodniu:
  • Poniedziałek o 19:30 Msza z nabożeństwem o umocnienie duchowe
  • Wtorek przed Mszą święta o godz. 8:30 Nowenna do św. Antoniego
  • I czwartek, piątek i sobota miesiąca: W czwartek nie będzie spowiedzi, natomiast w piątek spowiedź w kościele od godz.16.00-18.00. W Pierzchnie nie będzie spowiedzi i Mszy Św. w piątek.
  • I sobota: godz. 7:45 wystawienie Najświętszego Sakramentu potem rozmyślanie i różaniec oraz Msza wynagradzająca o godz. 8.30
  • W lipcu i sierpniu nie będzie obchodu chorych.
  • W okresie wakacji w kaplicy cudownego obrazu Matki Bożej Różańcowej będziemy odprawiali Mszę Św. w środy o godz. 18.00 w łączności z nowenną, oraz w soboty o godz.8.30
  1. Poznańska Piesza Pielgrzymka podążająca na Jasną Górę będzie w najbliższy sobotę (6.07) około godz. 16:00 w naszej Parafii. Pielgrzymów ugościmy w tradycyjnych miejscach przy Ochotniczej Straży Pożarnej i Alei Flensa (około 250 Pielgrzymów). Wszystkim za dobroć serca DZIĘKUJĘ.
  1. Przypominam, że w miesiącu lipcu i sierpniu:
  • W niedzielę nie będzie Mszy świętej o godz. 18:00, w tygodniu nie będzie o godz. 7:00 oprócz poniedziałku kiedy to Msza o 7:00 będzie w kaplicy u Sióstr
  • Biuro parafialne czynne w poniedziałki od godz. 16:00 do 17:30 i w piątek od godz. 9:30 do 11:00. Pary narzeczonych proszę by umawiały się z księdzem indywidualnie.
  • nauki przed chrztem w kościele po Mszy świętej o godz. 18:00 w najbliższy czwartek 4 lipca oraz w czwartek 1 sierpnia.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

1. Zmarł śp. Henryk Godlewski z Kórnika. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Powierzmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu…..