• środa – św. Urszuli Ledóchowskiej
  • sobota – św. Justyna
  • niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie
  1. Zapowiadam
  • spotkanie w domu parafialnym z odpowiedzialnymi za muzykę i śpiew w naszej Parafii w sprawie czekającej nas 10 i 11 czerwca peregrynacji w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00
  • Spotkanie w drodze w poniedziałek o godz. 19:00
  • możliwość pielgrzymki do Częstochowy na Ogólnopolskie Spotkanie Żywego Różańca w najbliższą sobotę 1 czerwca, zapisy do środy

1. Dzisiaj w niedzielę 26 maja
  • Zapraszam na X Ogólnopolski Przegląd Hejnałów i Intrad Maryjnych, który o godz. 15:00 odbędzie się w naszej świątyni. Będziemy gościli min. Oktet Jasnogórski oraz intradzistów z Czempinia, Kościana, Mogilna, Śremu i Kórnika. W związku z Przeglądem nie będzie Mszy świętej o godz. 15:00, intencje zostaną odprawione na Mszy o godz. 18:00.
  • A po Mszy o godz. 18:00 zapraszam na Akatyst ku czci Matki Najświętszej w wykonaniu Chóru Castellum Cantans i Przyjaciół.

1. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek i we wtorek od 16:00 do 17:30, w piątek od 9:30 do 11:00.

1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca:
  • sobota: odwiedzimy chorych zarówno ks. proboszcz, jak i ks. Łukasz od godz. 8:00, nabożeństwo I sobót wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej po Mszy o godz. 7:00.

1. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00 a nabożeństwo czerwcowe w sobotę po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00 a w niedzielę po Mszy o godz. 12:00.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz nasz majowy Miesięcznik Parafialny.

A Paraklet, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem.

Ewangelia według św. Jana