• piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych
  1. Zapowiadam
  • w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00 spotkanie w domu parafialnym z przedstawicielami grup duszpasterskich oraz rad parafialnych w sprawie czekającej nas peregrynacji
  • w sobotę Msza święta o godz. 18:00 za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej.

1. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek i we wtorek od 16:00 do 17:30, w piątek od 9:30 do 11:00.

1. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00 a w niedzielę po Mszy o godz. 12:00.
  1. Za tydzień w niedzielę 26 maja
  • Zapraszam na X Ogólnopolski Przegląd Hejnałów i Intrad Maryjnych, który o godz. 15:00 odbędzie się w naszej świątyni. Będziemy gościli min. Oktet Jasnogórski oraz intradzistów z Czempinia, Kościana, Mogilna, Śremu i Kórnika. W związku z Przeglądem nie będzie Mszy świętej o godz. 15:00, intencje zostaną odprawione na Mszy o godz. 18:00.
  • A po Mszy o godz. 18:00 zapraszam na Akatyst ku czci Matki Najświętszej w wykonaniu Chóru Castellum Cantans i Przyjaciół.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz nasz majowy Miesięcznik Parafialny.

Daję wam przykazanie nowe, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie.

Ewangelia według św. Jana