• poniedziałek – NMP Fatimskiej
  • wtorek – św. Macieja
  • czwartek – św. Andrzeja Boboli
  • sobota – początek peregrynacji kopii cudownego obrazu NMP Częstochowskiej w Archidiecezji Poznańskiej, kościół Nawiedzenia NMP w Poznaniu na Ratajach o godz. 12:00

1. Dzisiaj
  • Światowy Dzień Modlitw o Powołania, zbiórka przed kościołem na Arcybiskupie Seminarium Duchowne, Bóg zapłać za złożone ofiary
  • na Mszy o godz. 13:30 dzieci przystąpią do Wczesnej Komunii świętej a od poniedziałku do piątku będą uczestniczyły we Mszy świętej o godz. 18:00 w ramach tzw. Białego tygodnia

1. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek i we wtorek od 16:00 do 17:30, w piątek od 9:30 do 11:00.

1. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00 a w niedzielę po Mszy o godz. 12:00.

1. Zapowiadam
  • W poniedziałek 13. maja we wspomnienie NMP z Fatimy po Mszy o godz. 18:00 procesja fatimska – proszę o przyniesienie świec
  • Spotkanie dla pragnących pomóc w tegorocznej Parafiadzie w poniedziałek po procesji fatimskiej w domu parafialnym
  • W ramach wspólnego ratowania Kolegiaty w najbliższych dniach będą kontynuowane prace na elewacji naszej świątyni
  • Za tydzień w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00 spotkanie w domu parafialnym z przedstawicielami grup duszpasterskich oraz rad parafialnych w sprawie czekającej nas peregrynacji.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz nasz majowy Miesięcznik Parafialny.

1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Henryk Achtenberg ze Szczodrzykowa i śp. Jadwiga Wojtkowiak z Pierzchna, której pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Jezus powiedział: ”Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je.

Ewangelia według św. Jana