• poniedziałek – św. apostołów Filipa i Jakuba
    • środa – św. Stanisława bp i m. patrona Polski i Archidiecezji
    • niedziela – Światowy Dzień Modlitw o Powołania, zbiórka przed kościołem na Arcybiskupie Seminarium Duchowne.
  2.

3. Dzisiaj
    • na Mszy o godz. 12:00 dzieci przystąpią do I Komunii świętej a od poniedziałku do piątku będą uczestniczyły we Mszy świętej o godz. 18:00 w ramach tzw. Białego tygodnia
    • od dzisiaj do I niedzieli września Msza w niedzielę o godz. 20:30.
  4.

5. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek i we wtorek od 16:00 do 17:30, w piątek nieczynne.
  6.

7. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00 a w niedzielę po Mszy o godz. 12:00.
  8.

9. Zapowiadam
    • Msze świętą z nabożeństwem o umocnienie duchowe w poniedziałek
      6 maja o godz. 19:30
    • Odpust ku czci św. Stanisława w środę 8 maja w kaplicy w Pierzchnie o godz. 19:00. Zapraszam do wspólnego świętowania dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły I Komunię w Pierzchnie
    • Mszę świętą rocznicową dla dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły Komunię świętą w niedzielę 12 maja o godz. 10:30.
  10.

11. Proszę o modlitwę w intencji dzieci, które w ramach wczesnej Komunii świętej za tydzień w niedzielę na Mszy o godz. 13:30 przystąpią do I Komunii.
  12.

13. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki.
  14.

15. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Rozalia Fibner z Pierzchna, śp. Stefan Kuźma z Kórnika, śp. Kazimierz Banaszak z Dziećmierowa i śp. Eugenia Wojciechowska z Kórnika, pogrzeb w środę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Zasmucił się Piotr, że mu po raz trzeci powiedział: „Czy kochasz Mnie?”

Ewangelia według św. Jana