1. Dzisiaj
  • Zbiórka przed kościołem na kwiaty do Grobu Pańskiego

1. W tym tygodniu
  • Biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek od 16:00 do 17:30.

1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00, w kaplicy św. Stanisława po Mszy o godz. 10:00 oraz w Wielki Piątek po Liturgii
  • Droga krzyżowa w Wielki Piątek ulicami miasta o godz. 5:00 oraz o godz. 15:00 w kościele.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

1. Caritas Parafialna dziękuje wszystkim, którzy podzielili się dobrocią płynącą z serca za ofiarowaną pomoc dla potrzebujących: BÓG zapłać.
  1. W czasie Wielkiego Postu mamy wywiązać się z parafialnego obowiązku na rzecz Archidiecezji. Dobrowolną Daninę Kościelną z ofiarami na nasz kościół można składać do wystawionych skarbon lub podczas składki. Za przekazaną pomoc materialną BÓG zapłać.

1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Tadeusz Kamiński z Dziećmierowa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Ojcze, w Twoje ręce powierzam ducha mojego.