• wtorek – św. Józefa Oblubieńca NMP

1. Spotkania duszpasterskie
  • Wincentynki wraz z animatorami zapraszają dzieci z zespołu na warsztaty muzyczne. Odbędą się one w najbliższą sobotę od godz. 14:00 do 17:30 w domu parafialnym.

1. Dzisiaj w 2. Niedzielę Wielkiego Postu dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes. BÓG zapłać za wsparcie.

1. Biuro parafialne w domu parafialnym w tym tygodniu czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i wtorek (dla narzeczonych) a w piątek nieczynne.

1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00 i o godz. 17:30, z udziałem dzieci o godz. 16:30 a w Pierzchnie o godz. 18:00
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 a bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta. W Pierzchnie Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy o godz. 10:00.

1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego, Mały Przewodnik Katolicki i marcowy Miesięcznik Parafialny oraz zachęcam do zabrania tytki dla potrzebujących oraz do złożenia Daniny Diecezjalnej.

1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Barbarę Montewską z Kórnika i były parafianin śp. Zbigniew Antkowiak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

To jest Syn mój, Wybrany, Jego słuchajcie!