1. W najbliższym tygodniu
  • w środę 6. rocznica wyboru papieża Franciszka.

1. Spotkania duszpasterskie
  • Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza we wtorek na Mszę o godz. 18:00, po której spotkanie dla wszystkich
  • Wincentynki wraz z animatorami zapraszają dzieci, które chciałyby dołączyć do zespołu na warsztaty muzyczne. Odbędą się one w sobotę 23 marca br. od godz. 14:00 do 17:30 w domu parafialnym.

1. Biuro parafialne w domu parafialnym w tym tygodniu czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i wtorek (dla narzeczonych) i w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00 i o godz. 17:30, z udziałem dzieci o godz. 16:30 a w Pierzchnie o godz. 18:00
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 a bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta. W Pierzchnie Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy o godz. 10:00.

1. Za tydzień w 2. Niedzielę Wielkiego Postu dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Tego dnia zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes. BÓG zapłać za wsparcie.

1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego, Mały Przewodnik Katolicki i marcowy Miesięcznik Parafialny oraz zachęcam do przekazania 1% na rzecz Caritas Archidiecezjalnej oraz złożenia Daniny Diecezjalnej.

1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Jan Biskupski z Kórnika i śp. Edward Piętka z Pierzchna. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Pełen Ducha Świętego, powrócił Jezus znad Jordanu, a wiedziony był przez Ducha na pustyni czterdzieści dni, i był kuszony przez diabła.