• poniedziałek – św. Kazimierza królewicza

1. Dzisiaj
  • w niedzielę rozpoczynamy Kurs przedmałżeński dla narzeczonych Mszą świętą o godz. 18:00.

1. W poniedziałek Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe o godz. 19:30.

1. Biuro parafialne w domu parafialnym w tym tygodniu czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i wtorek (dla narzeczonych). W piątek nieczynne.

1. Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania z klas VIII i III gimnazjum w kościele
  • Spowiedź święta we wtorek od godz. 17:00 do 18:00
  • Zmiana terminu prób: w czwartek próba śpiewu o godz. 18:30 oraz w piątek próba generalna o godz. 18:30.

1. W najbliższą środę 6 marca rozpoczynamy Wielki Post
  • Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7:00, 8:30, 16:30, 18:00 i o godz. 17:00 w Pierzchnie
  • obowiązuje post ścisły i nie ma żadnej dyspensy
  • przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas.

1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00 i o godz. 17:30, z udziałem dzieci o godz. 16:30 a w Pierzchnie o godz. 18:00
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 a bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta. W Pierzchnie Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy o godz. 10:00.

1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego, Mały Przewodnik Katolicki i marcowy Miesięcznik Parafialny.

1. W najbliższą sobotę 9 marca będziemy przeżywać wizytację kanoniczną naszej rodziny parafialnej, której dokona
    Biskup Zdzisław Fortuniak.

Poniżej plan wizytacji:

10:00 – Msza święta z udzieleniem Sakramentu Chorych do udziału w której zapraszam wszystkich Parafian, chorych, cierpiących, osoby w podeszłym wieku oraz zaangażowanych w Grupy duszpasterskie

12:00 – Anioł Pański z modlącymi się w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie

12:30 – Spotkanie ks. Biskupa z Siostrami

15:00 – Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu

Spotkania ks. Biskupa w domu parafialnym:

15:40 – z katechetami i katechistami

16:10 – z Grupami Duszpasterskimi

17:00 – z Parafialną Radą Duszpasterską i Ekonomiczną

18:00 – Msza święta z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania

Dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobro, a zły człowiek ze złego skarbca wydobywa zło. Bo z obfitości serca mówią jego usta.