1. Dzisiaj
  • Dobrowolna zbiórka do puszek na prace w kaplicy Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej,
  • W zakrystii można zaopatrzyć się w różaniec parafialny z wizerunkiem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej.

1. Spotkania duszpasterskie
  • dla kandydatów do Bierzmowania z klas VIII i III gimnazjum, którzy 9 marca przystąpią do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się próba w poniedziałek po Mszy wieczornej w kościele
  • Spotkanie w drodze w poniedziałek o godz. 19:00 w domu parafialnym
  • Krąg biblijny prowadzony przez ks. prof. Janusza Nawrota w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym
  1. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca:
  • piątek: odwiedzi chorych ks. Proboszcz od godz. 8:00. Spowiedź od godz. 16:00, zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę o godz. 16:30. W Pierzchnie: Spowiedź od godz. 15:00 i Msza o godz. 16:00.
  • sobota: odwiedzi chorych ks. Łukasz od godz. 8:00. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej: medytacja o 7:45, różaniec pokutny godz. 8:00, Msza wynagradzająca i wymiana tajemnic różańca.
  1. Biuro parafialne w domu parafialnym w tym tygodniu czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i wtorek (dla narzeczonych). W piątek nieczynne.

1. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, odbędzie się w sobotę 2 marca. Rozpoczniemy Mszą święta o godz. 8:30.

1. Zapowiadam
  • Kurs przedmałżeński dla narzeczonych, który rozpoczniemy w niedzielę 3 marca br. Mszą świętą o godz. 18:00.

1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego z dodatkiem 5 minut z Bogiem, Mały Przewodnik Katolicki i lutowy Miesięcznik Parafialny.

1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Zenon Waligórski z Kórnika, śp. Rafał Kaczała z Trzebisławek i śp. Janina Robińska z Kórnika, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Odmierzą wam bowiem taką miarą, jaką wy mierzycie.