• poniedziałek – NMP z Lourdes
  1. Spotkania duszpasterskie dla kandydatów do Bierzmowania
  • W poniedziałek 11 lutego o godz. 18:00 tylko klasy III gimnazjum

1. Dzisiaj
  • rozpoczynamy Rekolekcje Zróbcie cokolwiek powie, które prowadzi o. Adam Szustak. Plan rekolekcji w niedzielę Msze z kazaniem o godz. 7:30, 9:00, 12:00 i 18:00 oraz w kaplicy w Pierzchnie o godz. 10:00, natomiast w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00 Msza z konferencją. Zapraszam do wspólnego zatrzymania przy Panu Jezusie z Matką Najświętszą.

1. Biuro parafialne w domu parafialnym w tym tygodniu czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i wtorek (dla narzeczonych). W piątek nieczynne.

1. Nasza Parafia zaprasza na III Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne Radośni w Duchu Świętym w dniach 16 i 17 lutego 2019 r., które odbędzie się w Kórniku. Można zapisywać się w zakrystii lub poprzez stronę www.parafiawszystkich.pl

1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego i nasz lutowy Miesięcznik Parafialny.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Bolesława Biskupa, śp. Bożenę Stefaniak, śp. Seweryna Skrzypczaka, śp. Kazimierę Nowak i śp. Henryka Olszaka z Pierzchna, którego pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Mistrzu, całą noc pracowaliśmy i nic nie ułowiliśmy. Lecz na Twoje słowo zarzucę sieci.