• wtorek – św. Agaty
  • środa – św. Pawła Miki i Towarzyszy
  • piątek – św. Józefiny Bakhity
  • sobota – św. Apolonii
  1. Spotkania duszpasterskie dla kandydatów do Bierzmowania:
  • W poniedziałek 4 lutego o godz. 18:00 tylko klasy VIII
  • W poniedziałek 11 lutego o godz. 18:00 tylko klasy III gimnazjum

1. Dzisiaj
  • Na Mszy o godz. 12:00 gościmy dzieci z DPS św. Rocha wraz z Siostrami Serafitkami, które pragną podziękować za niesione dobro i ofiarowaną pomoc dla potrzebujących
  1. Biuro parafialne w domu parafialnym w tym tygodniu czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i wtorek (dla narzeczonych) oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

1. W najbliższy piątek
  • w ramach piątego Światowego Dnia Modlitwy i Refleksji na temat Walki z Handlem Ludźmi, któremu patronuje św. Józefina Bakhita, wspólnie z naszymi Siostrami zapraszam do wspólnej modlitwy po Mszy o godz. 18:00.

1. Nasza Parafia zaprasza na Rekolekcje Zróbcie cokolwiek powie, które poprowadzi o. Adam Szustak w dniach od 10-12 lutego. Plan rekolekcji w niedzielę Msze z kazaniem o godz. 7:30, 9:00, 12:00 i 18:00 oraz w kaplicy w Pierzchnie o godz. 10:00, natomiast w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00 Msza z konferencją. Zapraszam do wspólnego zatrzymania przy Panu Jezusie z Matką Najświętszą.

1. Trwają zapisy na III Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne Radośni w Duchu Świętym w dniach 16 i 17 lutego 2019 r. Można zapisywać się w zakrystii lub poprzez stronę www.parafiawszystkich.pl

1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego i nasz lutowy Miesięcznik Parafialny.

1. Zmarła nasza była Parafianka śp. Bożena Stefaniak, pogrzeb w środę o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zaprawdę, powiadam wam: Żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie.