1. Kalendarz liturgiczny:
  • czwartek – św. Antoniego
  • sobota – św. Józefa Pelczara
  1. Dzisiaj
  • Wincentynki na Mszy o godz.10.30 zapraszają na Kolędników Misyjnych. Inicjatywa ma na celu wsparcie dzieci w krajach misyjnych przez środki pozyskane dzięki zaangażowaniu rówieśników. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby dzieci w Burundi. Po Mszy przy wyjściu z kościoła, można złożyć ofiary na ten cel, a także nabyć pocztówki wykonane w Rwandzie
  • Chór Castellum Cantans wspólnie z Zespołem Wokalnym Muzyki Dawnej "Ensemble amicitia" i Zespołem "Klangor" zaprasza na Tryptyk kolędowy po Mszy o godz. 18:00.
  1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

1. Zapowiadam wspólne kolędowanie:
  • Z Chórem Tutti Santi w sobotę 2 lutego – rozpoczynamy Mszą o godz. 18:00

1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego, Małego Przewodnika Katolickiego oraz styczniowy Miesięcznika Parafialnego.

1. Nasza Parafia pod patronatem Jego Ekscelencji Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje III Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne Radośni w Duchu Świętym w dniach 16 i 17 lutego 2019 r. Na Spotkanie można zapisywać się w zakrystii lub poprzez stronę www.parafiawszystkich.pl.

Ja was chrzczę wodą; lecz idzie mocniejszy ode mnie, któremu nie jestem godzien rozwiązać rzemyka u sandałów. On chrzcić was będzie Duchem Świętym i ogniem.