• poniedziałek – Wigilia Bożego Narodzenia
  • wtorek - Narodzenie Pańskie
  • środa – św. Szczepana, pierwszego męczennika (ofiary na szkoły katolickie, KUL, WT UAM)
  • czwartek – św. Jana Apostoła
  • piątek – św. Młodzianków
  • niedziela – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

1. Dzisiaj:
  • w zakrystii możemy zaopatrywać się w świece Caritas i opłatki
  1. W poniedziałek Wigilia Bożego Narodzenia Pasterki: Rodzinna z udziałem dzieci o godz. 20:00 w naszej świątyni, w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie o godz. 22:00 i o godz. 24:00 w naszej świątyni u Wszystkich Świętych.

1. We wtorek 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy świętej o godz. 7:30. Pozostałe Msze święte tak jak w niedzielę.

1. W środę 26 grudnia w drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze święte według porządku niedzielnego. Tego dnia zostanie podany plan wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni. Ofiary składane podczas tegorocznej kolędy zostaną przeznaczone na spłatę wykonanych prac w naszym kościele Wszystkich Świętych oraz na dalsze prace w kaplicy w Pierzchnie.
  1. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne.
  1. Za tydzień w niedzielę Świętej Rodziny modlić będziemy się o świętość małżeństw i rodzin. Dodatkowa Msza o g. 15:00 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich zakończona namaszczeniem olejami św. Szarbela.
  1. Zapowiadam w Sylwestra Msze święte z nabożeństwem na zakończenie roku 2018 o godz. 16:30 zarówno w kościele u Wszystkich Świętych, jak i w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie.
  1. Z serca dziękuję:
  • wszystkim, którzy pomagali w wykonaniu żłóbków i wystroju świątecznego w kościele parafialnym i w kaplicy św. Stanisława
  • za dostarczenie choinek państwu Stępniak i Szkółkom Kórnickim
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest świąteczno-noworoczny numer Przewodnika Katolickiego z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem oraz grudniowy Miesięcznik Parafialny.

Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana.