• piątek – św. Piotra Kanizjusza
  1. Dzisiaj
  • zapraszam na Betlejem w Kórniku od godz. 8:30 do godz. 14:30 na plac przy probostwie
  • w zakrystii opłatek wigilijny, świece Caritas.
  1. Jutro w poniedziałek
  • ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki przybędzie do naszej Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej, aby pomodlić się z nami i poświęcić odnowioną kaplicę i ołtarz na Mszy o godz. 17:00. Zapraszam do udziału całą Rodzinę parafialną

1. W tym tygodniu
  • Roraty w poniedziałek (w kaplicy u Sióstr) i w sobotę o godz. 7:00 ponadto do piątku o godz. 18:00, oprócz poniedziałku kiedy będą o godz. 17:00
  • Biuro parafialne ze względu na spowiedzi w dekanacie w tym tygodniu nieczynne, sprawy związane z pogrzebem proszę zgłaszać księdzu w zakrystii
  • Wigilia dla seniorów w czwartek 20 grudnia, zapraszamy wszystkich chętnych do domu parafialnego od godz. 16:00
  • Światło Betlejemskie, które przyniosą harcerze, będziemy mogli zabrać do swoich domów w czwartek po Roratach o godz. 18:00.

1. Caritas parafialna dziękuję za dar serca oraz Tytki naszej Miłości. Jednocześnie informuję, iż dla przyjmujących pomoc w najbliższy wtorek Msza o godz. 18:00 a po Mszy spotkanie organizacyjne.
  1. Spowiedź święta w dekanacie w poniedziałek w Zaniemyślu, we wtorek w Robakowie i Śnieciskach, w środę w Borówcu i Koszutach, w czwartek w Bninie. W piątek w Kórniku od godz. 9:00 do 11:00, od 16:00 do 17:30 i od 19:00 do 20:30 oraz w Pierzchnie od 16:00 do 17:00.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz świąteczny Miesięcznik Parafialny.

Nauczycielu, co mamy czynić?