• wtorek - św. Rafała Kalinowskiego
  • niedziela – uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  1. Dzisiaj
  • Światowy Dzień Ubogich
  • Dobrowolna zbiórka na prace trwające w naszym kościele, dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie: BÓG zapłać.
  1. Spotkania duszpasterskie w domu parafialnym
  • Dla kandydatów do Bierzmowania z kl. VIII i 3 gimnazjum w poniedziałek o godz. 18:00
  • Spotkanie w drodze w formie otwartego dla wszystkich kręgu biblijnego w poniedziałek o godz. 19:00
  • Młodzież zapraszam na spotkanie face2face w środę o godz. 19:00
  • Spotkanie Bogu Bliskich w czwartek o godz. 19:00

1. Biuro parafialne czynne w domu parafialnym w poniedziałek i we wtorek od 16:00 do 17:30 oraz w piątek od 9:30 do 11:00.

1. Dekanalna Pielgrzymka do Częstochowy w ramach zaproszenia naszej Archidiecezji wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej wyruszy w najbliższą sobotę o godz. 6:00, zbiórka na parkingu przy domu parafialnym o godz. 5:45.

1. Za tydzień w niedzielę
  • dodatkowa Msza o godz. 15:00 z modlitwą za jubilatów
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki i Miesięcznik Parafialny.

Wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłokach
z wielką mocą i chwałą. Wtedy pośle On aniołów i zbierze swoich wybranych z czterech stron świata, od krańca ziemi aż do szczytu nieba.

Ewangelia według św. Marka