• poniedziałek – św. Jozafata
  • Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym
  1. W tygodniu:
  • Młodzież zapraszam na spotkanie face2face w środę o godz. 18:00
  • Adoracja Pana Jezusa za powołanych i o powołania w czwartek po Mszy świętej o godz. 18:00
  • Parafialna Biesiada ze św. Grzegorzem w najbliższą sobotę w Domu Gościnnym w Trzebisławkach, są jeszcze miejsca, zapisy i odbiór biletów do środy włącznie w zakrystii.

1. Biuro parafialne czynne w domu parafialnym we wtorek od 16:00 do 17:30 i w piątek od 9:30 do 11:00.

1. Za tydzień w niedzielę:
  • Światowy Dzień Ubogich
  • Dobrowolna zbiórka na prace trwające w naszym kościele
  1. Wspólnota Sióstr Miłosierdzia organizuje 24 listopada wyjazd do Torunia do Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, w związku z uroczystym wprowadzeniem do tej świątyni relikwii św. Katarzyny Labouré /labure/. Chętni mogą zgłaszać się w zakrystii lub bezpośrednio w domu Sióstr do 18 listopada, serdecznie zapraszamy.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki i listopadowy Miesięcznik Parafialny.

Zaprawdę powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła najwięcej ze wszystkich, którzy kładli do skarbony.

Ewangelia według św. Mateusza