• piątek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  • sobota – św. Leona Wielkiego
  1. Dzisiaj:
  • Msza odpustowa o godz. 12:00 zakończona litanią do Wszystkich Świętych, przewodniczyć będzie ks. kan. Szymon Stułkowski, rektor ASD w Poznaniu
  • przed kościołem zbiórka na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie: BÓG zapłać
  1. W tygodniu:
  • Jutro w poniedziałek Msza z nabożeństwem o umocnienie duchowe o godz. 19:30
  • Wieczór Modlitwy za zmarłych, których pożegnaliśmy w minionym roku – we wtorek 6 listopada, Msza święta o godz. 18:00
  • Krąg biblijny w domu parafialnym w czwartek o godz. 19:00
  • Modlitwa za Ojczyznę w 100. Rocznicę odzyskania Niepodległości w sobotę 10 listopada, Msza święta o godz. 12:00 w ramach obchodów Miasta i Gminy Kórnik.

1. Za tydzień w niedzielę 11 listopada:
  • Dziękujemy za 100. Rocznicę odzyskania Niepodległości
  • Parafialny Zespół Caritas zaprasza na rogale świętomarcińskie
  • Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym
  1. Wspólnota Sióstr Miłosierdzia organizuje 24 listopada wyjazd do Torunia do Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II, w związku z uroczystym wprowadzeniem do tej świątyni relikwii św. Katarzyny Labouré /labure/. Chętni mogą zgłaszać się w zakrystii lub bezpośrednio w domu Sióstr do 18 listopada, serdecznie zapraszamy.

Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, całą swoją duszą, całym swoim umysłem i całą swoją mocą.

Ewangelia według św. Mateusza