• czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych
  • piątek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  1. Spotkania duszpasterskie
  • Święty zwycięża już w środę o godz. 16:00. Dzieci, młodzież i dorośli spotykają się przy krzyżu misyjnym. Następnie przy naszej Matce Bożej Kórnickiej Królowej Wszystkich Świętych będziemy prosić Dobrego Boga o świętość dla siebie. Proszę przebierzmy się za ulubionych świętych oraz zabierzmy ze sobą znicz, który zapalimy po wspólnej modlitwie za zmarłych na cmentarzu.
  1. Dzisiaj
  • dodatkowa Msza o godz. 15:00 z modlitwą za jubilatów zakończona nabożeństwem z udzieleniem namaszczenia olejami św. Szarbela
  1. Różaniec święty
  • w ramach Parafialnej Nowenny Pompejańskiej część: radosna od poniedziałku do piątku po Mszy o 8:30, w sobotę o 8:00, w niedzielę o 8:30, bolesna od poniedziałku do soboty po Koronce o 15:00 a w niedzielę o 14:30 i chwalebna codziennie o 17:30. Za wyjątkiem: 1.11 w czwartek część radosna o 8:30, bolesna po Mszy o 9:00 i chwalebna po Mszy o 10:30, 3.11 w sobotę radosna o 8:00, bolesna po Mszy o 8:30 i chwalebna po Koronce o 15:00
  • z udziałem dzieci w poniedziałek i wtorek o godz. 17:00

1. W Tygodniu:
  • w czwartek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych: Msze święte w kościele o godz. 7:30, 9:00, 10:30 oraz na cmentarzu po procesji żałobnej z liturgicznymi modlitwami za zmarłych, którą rozpoczniemy o godz. 14:00. Wieczorem nie ma Mszy świętej.
  • w piątek 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych: Msze święte o godz. 7:00, 8:30, 16:30, 18:00 oraz w Pierzchnie o godz. 16:00. Wymienianki jednorazowe po Mszy o godz. 16:30 oraz na cmentarzu po Mszy o godz. 18:00. W kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie w niedzielę 11 listopada przed Mszą o godz. 10:00.
  • w sobotę 3 listopada: Nabożeństwo I sobót rozpoczniemy adoracją od godz. 7:30 oraz zapraszam na IV Pielgrzymkę Sołtysów Powiatu Poznańskiego, którą rozpoczniemy Mszą o godz. 16:00 pod przewodnictwem ks. Krystiana Sammlera, Referenta Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej w Poznaniu.
  1. Za tydzień w niedzielę Msza odpustowa o godz. 12:00, zakończona litanią do Wszystkich Świętych, przewodniczyć będzie ks. kan. Szymon Stułkowski, rektor Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.

1. Z racji Uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych w tym tygodniu:
  • Biuro parafialne czynne w domu parafialnym od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i we wtorek
  • Dodatkowa Spowiedź święta w poniedziałek, wtorek i w środę od godz. 16:30 do Mszy świętej o godz. 18:00. W pozostałe dni spowiada dany ksiądz przed Mszą, którą odprawia. Z racji I piątku miesiąca spowiedź w kaplicy w Pierzchnie od godz. 15:00
  • Odwiedziny Chorych od godz. 8:00: w piątek ks. Proboszcz a w sobotę ks. Łukasz.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki i Miesięcznik Parafialny.

1. Zapraszam na Parafialną Biesiadę ze św. Grzegorzem już w sobotę 17 listopada w Domu Gościnnym w Trzebisławkach. Tegoroczna Biesiada przypada w roku 100. Rocznicy odzyskania Niepodległości dlatego podczas jej trwania będzie nam towarzyszył wspólny śpiew pieśni związanych z Ojczyzną. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.

A Jezus przemówił do niego: Co chcesz, abym ci uczynił?

Powiedział Mu niewidomy: Rabbuni, żebym przejrzał.

Ewangelia według św. Marka