• poniedziałek – św. Teresy od Jezusa
  • środa – św. Ignacego Antiocheńskiego
  • czwartek – św. Łukasza
  • sobota – św. Jana Kantego

1. Spotkania duszpasterskie w domu parafialnego:
  • Spotkanie w drodze z Pismem Świętym w poniedziałek o godz. 19:00

1. Dzisiaj
  • W ramach XVIII Dnia Papieskiego Promieniowanie ojcostwa harcerze
    z ZHP Kórnik przeprowadzą po Mszach zbiórkę na rzecz stypendystów Dzieło Nowego Tysiąclecia, Bóg zapłać za pomoc i składane ofiary.

1. W tym tygodniu
  • Różaniec w ramach Parafialnej Nowenny Pompejańskiej odmawiamy część: radosną od poniedziałku do piątku po Mszy o 8:30, w sobotę o 8:00, w niedzielę o 8:30, bolesną od poniedziałku do soboty po Koronce o 15:00 a w niedzielę o 14:30 i chwalebną codziennie o 17:30. Uwaga za wyjątkiem soboty: radosna o 8:00, bolesna po Mszy o 8:30 i chwalebna po Koronce o 15:00
  • Różaniec z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00
  • Spotkanie z rodzicami i dziećmi komunijnymi grupa A w sobotę, rozpoczynamy Mszą o godz. 8:30.

1. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w poniedziałek od godz. 16:00
    do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00. Przypominamy, że
    od 7 października przyjmowane są intencje mszalne na miesiące od stycznia do końca sierpnia 2019 roku, natomiast od 7 maja będą przyjmowane intencje mszalne na miesiące od września do końca grudnia 2019 r.

1. Za tydzień
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szczodrzykowie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na dodatkową Mszę na godz. 15:00, po której koncert z okazji XVIII Dnia Papieskiego Promieniowanie ojcostwa.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki
    i październikowy Miesięcznik Parafialny.

Któż więc może być zbawiony?

Ewangelia według św. Marka