• czwartek – św. Jana Chryzostoma
  • piątek – Podwyższenie Krzyża Świętego
  • sobota – NMP Bolesnej
  1. Dzisiaj
  • Po Mszy świętej o godz. 10:30 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej w naszej Parafii,
    zostawiamy Dzienniczki dziecka pierwszokomunijnego
  • młodzież od klasy VII wzwyż zapraszam na Mszę o godz. 18:00 w ramach rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego
  • rodzice zainteresowani przygotowaniem dzieci do wczesnej Komunii świętej proszeni są do dzisiaj o osobisty kontakt z proboszczem
  • dobrowolna zbiórka przed kościołem na trwające prace.
  1. Spotkania duszpasterskie w Domu Parafialnym:
  • Jutro w poniedziałek zapraszam Parafialną Radę: Duszpasterską bezpośrednio po Mszy o godz. 18:00 i Ekonomiczną o godz. 20:30
  • Młodzież pragnącą zaangażować się w życie Parafii w ramach Grupy face2face we wtorek o godz. 19:00
  • odpowiedzialnych za poszczególne Róże we Wspólnocie Żywego Różańca w środę po Mszy o godz. 18:00.

1. Biuro parafialne w domu parafialnym czynne w poniedziałek i wtorek od 16:00 do 17:30, w piątek od 9:30 do 11:00, a w czwartek biuro nieczynne.

1. Wszystkich rolników, sadowników, ogrodników, działkowców, pszczelarzy zapraszam na nasze parafialne dziękczynienie za żniwa, które odbędzie się już za tydzień w niedzielę 16 września na Mszy o godz. 12:00.

1. Zapraszam na Parafialny Dzień Chorego z okazją do przyjęcia Sakramentu Chorych w sobotę 29 września na Mszy o godz. 10:00.

1. Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Tutti Santi zaprasza:
  • dzieci i rodziców na otwartą próbę chóru, która odbędzie się w Domu Parafialnym w piątek 14 września br. o godz. 16:30
  • dzieci na wycieczkę historycznym szlakiem początków naszego państwa: Biskupin – Ostrów Lednicki w sobotę 22 września, zapisy i informacje po Mszy w zakrystii.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki i wrześniowy Miesięcznik Parafialny.

"Effatha", to znaczy: Otwórz się.

Ewangelia według św. Marka