• poniedziałek – św. Grzegorza Wielkiego
  • sobota – Narodzenie NMP
  1. Dzisiaj
  • Rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny Mszą świętą
    z obrzędem poświęcenia tornistrów z udziałem dzieci i rodziców
    o godz. 10:30
  • Rodzice zainteresowani przygotowaniem dzieci do wczesnej Komunii świętej proszeni są o osobisty kontakt z proboszczem do przyszłej niedzieli włącznie.
  1. Zapowiadam:
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej w poniedziałek 10 września
  • Spotkanie dla odpowiedzialnych za poszczególne Róże we Wspólnocie Żywego Różańca w środę 12 września
  • Parafialne dziękczynienie za żniwa, które odbędzie się w naszej świątyni w niedzielę 16 września na Mszy świętej o godz. 12:00.

1. Spotkania duszpasterskie w domu parafialnego:
  • Katechetów zapraszam w poniedziałek 3 września o godz. 12:00
  • Kandydatów do Bierzmowania, którzy przystąpią 11 października do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie we wtorek 4 września o godz. 18:00 w domu parafialnym. Obecność obowiązkowa
  • Wszystkich sołtysów i wszystkie sołtyski z naszej Parafii chcących włączyć się w tegoroczne parafialne dziękczynienie zapraszam na spotkanie organizacyjne w środę 5 września po Mszy o g. 18:00.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca:
  • w czwartek spowiadamy od godz. 17:00, po Mszy świętej o godz. 18:00 katecheza przed Chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych
  • w piątek do chorych udaje się ks. proboszcz od godz. 8:00, spowiadamy od godz. 16:00. Msza z udziałem dzieci o godz. 16:30.
    Po Mszy o godz. 18:00 spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej
    w kaplicy adoracji. W Pierzchnie okazja do spowiedzi od godz. 15:00
    i Msza o godz. 16:00.

1. Biuro parafialne w domu parafialnym czynne w poniedziałek i we wtorek od godz. 16:00 do 17:30, w czwartek i w piątek biuro będzie nieczynne.

1. Zapraszam na Mszę świętą z nabożeństwem o umocnienie duchowe, jutro w I poniedziałek miesiąca o godz. 19:30.

1. Za tydzień w niedzielę 9 września:
  • zapraszam rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii świętej w naszej Parafii na Mszę o godz. 10:30,
    proszę o przyniesienie podpisanych Dzienniczków dziecka pierwszokomunijnego
  • zapraszam młodzież od klasy VII wzwyż na Mszę o godz. 18:00
  • dobrowolna zbiórka przed kościołem na trwające prace w naszej świątyni.

1. Stowarzyszenie Przyjaciół Chóru Tutti Santi serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na otwartą próbę chóru, która odbędzie się w Domu Parafialnym w piątek 14 września br. o godz. 16:30.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki i najnowszy wrześniowy Miesięcznik Parafialny.

Słuchajcie Mnie, wszyscy, i zrozumcie! Nic nie wchodzi z zewnątrz
w człowieka, co mogłoby uczynić go nieczystym; lecz to, co wychodzi
z człowieka, to czyni człowieka nieczystym.

Ewangelia według św. Marka