• wtorek – św. Bonifacego
  • piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  • sobota – Niepokalanego Serca NMP
  1. Spotkania duszpasterskie:
  • liturgiczne dla narzeczonych biorących ślub w naszej Parafii w kościele po Mszy o godz. 18:00:

- dla par czerwcowych i umówionych wakacyjnych: we wtorek 5 czerwca

- dla par biorących ślub w lipcu lub sierpniu: w poniedziałek 11 czerwca

• dla kandydatów do Bierzmowania z klas II gimnazjum w domu parafialnym w poniedziałek 11 czerwca o godz. 18:00 a dla klas VII w niedzielę 17 czerwca o godz. 18:00. Kandydatów proszę o zabranie na spotkanie indeksów do spowiedzi.

1. Dzisiaj
  • Msza z procesją eucharystyczną o godz. 9:00 a od poniedziałku do piątku o godz. 18:00
  • Zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej.
  1. Jutro w poniedziałek o godz. 19:30 Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe.

1. Przypominam rodzicom o zapisaniu dzieci z obecnych klas II do I Komunii świętej, która odbędzie się w niedzielę 5 maja 2019 r. Zapisy w zakrystii po każdej niedzielnej Mszy w czerwcu (3, 10, 17, 24 czerwca) o godz. 10:30.

1. Przed nami XII PARAFIADA Radośni w Duchu Świętym za tydzień w niedzielę 10 czerwca od 13:00 do 20:00. Spotkanie dla pomagających w tegorocznej Parafiadzie w środę po Mszy o godz.18:00 w domu parafialnym. Wszystkich, którzy chcą dostarczyć jeszcze placki i słodkości na Parafiadę proszę o podejście dzisiaj do zakrystii. Dziękuję za okazaną już pomoc.

1. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do soboty po Mszy o godz. 18:00, a w niedzielę po Mszy o godz. 12:00.

1. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte o godz. 7:30, 8:30 i o godz. 18:00 z tradycyjną procesją.

1. Pielgrzymko-wycieczka szlakiem św. Jana Pawła II od 18 do 20 czerwca, jest kilka wolnych miejsc, należności proszę regulować do 10 czerwca.

Co wolno w szabat: uczynić coś dobrego, czy coś złego? Życie uratować czy zabić?

Ewangelia według św. Marka