• poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski
  • środa – św. Marka ewangelisty

1. Spotkania duszpasterskie:
  • dla kandydatów do Bierzmowania w domu parafialnym
    w poniedziałek o godz. 18:00: dla klas VII 23 kwietnia br. a dla
    III gimnazjum 14 maja br.
  • Krąg biblijny prowadzony przez ks. prof. Janusza Nawrota
    w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym.

1. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania i dobrowolna zbiórka przed kościołem na Arcybiskupie Seminarium Duchowne, wszystkim ofiarodawcom składam podziękowanie: BÓG zapłać.

1. W poniedziałek mija pierwsza rocznica wczesnej Komunii świętej. Zapraszam dzieci, rodziców oraz rodziny na Mszę świętą o godz. 18:00.

1. Biuro parafialne czynne we wtorek od 16:00 do 17:30 i w czwartek od godz. 9:30 do 11:00, natomiast w poniedziałek i w piątek nieczynne.

1. W najbliższą sobotę Msza święta o godz. 18:00 zakończona procesją maryjną z Matką Bożą Różańcową Kórnicką wokół naszego kościoła.

1. Jeszcze przez okres wielkanocny można przekazać Dobrowolną Daninę Kościelną na nasz kościół. Za przekazaną pomoc BÓG zapłać.

1. Pielgrzymki Parafialne
  • Dzisiaj kończymy zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę dla dzieci pierwszokomunijnych i rodziców
  • W zakrystii trwają zapisy na pielgrzymkę szlakiem św. Jana Pawła II min. do Krakowa, Starego Sącza w dniach od 18 do 20 czerwca

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem oraz Miesięcznik Parafialny.

Jezus powiedział: "Ja jestem dobrym pasterzem".

Ewangelia według św. Jana