• Niedziela wielkanocna – Niedziela Bożego Miłosierdzia
  • poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
  • Niedziela wielkanocna – Niedziela Biblijna

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Modlitwa z kanonami z Taize w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00 w Kaplicy Adoracji
  • Spotkanie dla młodzieży i studentów w ramach grupy Face2face we wtorek o g. 19:00 w domu parafialnym
  • Spotkanie modlitewne dla wspólnoty Bogu Bliscy w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym
  1. Dzisiaj
  • Gościmy ks. Grzegorza Górnika, któremu dziękuję za przybliżenie Apostolstwa Dobrej Śmierci
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza o godz. 15:00 w intencji osób zaangażowanych w dzieła Caritas, Dobrodziejów i otrzymujących pomoc
  • Zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas

1. W poniedziałek 9 kwietnia obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o godz. 6:45 w kaplicy u Sióstr oraz o godz. 8:30 i o godz. 18:00. Na Mszy wieczornej będziemy mogli włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego polegającej na 9. miesięcznym wsparciu modlitewnym dla dzieci poczętych i dla rodziców oczekujących na cud życia. Wszystkich zatroskanych o dar życia zapraszam do wspólnej modlitwy.

1. Biuro parafialne będzie czynne we wtorek od 16:00 do 17:30 oraz w czwartek i w piątek od godz. 9:30 do 11:00. W poniedziałek z racji Uroczystości biuro będzie nieczynne.

1. Jeszcze przez okres wielkanocny można przekazać Dobrowolną Daninę Kościelną z ofiarami na nasz kościół. Za przekazaną pomoc BÓG zapłać.

1. Zapowiadam Pielgrzymki Parafialne
  • Dwudniową na Jasną Górę dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych, zapisy u s. Renaty a szczegóły w zakrystii
  • Trzydniową min. do Krakowa do św. Jana Pawła II i św. Faustyny oraz do Starego Sącza do św. Kingi w czerwcu, zapisy w zakrystii

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz najnowszy kwietniowy Miesięcznik Parafialny.

1. W związku z przygotowaniami do jubileuszu Lecia istnienia naszej Parafii a także z widocznym rozwojem kultu łaskami słynącego obrazu Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej można dzisiaj w zakrystii zaopatrzyć się w kopie tego obrazu. W ten sposób pragniemy zrealizować prośbę Parafian, aby Maryja w tym wizerunku była obecna w każdym katolickim domu. Będzie to jeden z etapów przygotowania naszych rodzin do przyjęcia Jej obrazu podczas czekającej nas peregrynacji w Parafii. Składane ofiary zostaną przeznaczone na rozpoczynający się remont kaplicy.

Pan mój i Bóg mój!

Ewangelia według św. Jana