1. Kalendarz liturgiczny:
 • Czwartek – Katedry św. Piotra Apostoła

 

 1. Zapraszam na spotkania duszpasterskie:
 • face2face dla młodzieży i studentów oraz dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania w hali Oaza w niedzielę o godz. 17:00
 • Caritas Parafialną w poniedziałek 26 lutego po Mszy wieczornej w domu Parafialnym
 • Parafialną Radę Duszpasterską we wtorek 27 lutego po Mszy wieczornej w domu parafialnym
 • Parafialną Radę Ekonomiczną we wtorek 27 lutego o godz. 20:00 w domu parafialnym

 

 1. Dzisiaj
 • W zakrystii można zapisać się do Parafialnej Grupy Pokutnej
 • Caritas Parafialna prosi o pomoc w zbiórce żywności trwałej i środków czystości dla potrzebujących z naszej parafii. Tytki z darem naszych serc można dostarczać do kosza wystawionego przy św. Antonim
 • Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18:00. Zapisy i szczegóły na spotkaniu w kościele.

 

 

 1. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne W Bogu siła, które potrwają do środy. Dzisiaj nauki prowadzi ks. Radosław Rafał MSF natomiast w poniedziałek i wtorek podczas Mszy o godz. 10:00 i 18:00 nauki będzie głosił o. Paweł Sawiak SJ wspierany przez Wspólnotę Mocni w Duchu. Rekolekcje zakończymy Mszą dziękczynną w środę 21 lutego o godz. 18:00 z posługą Wspólnoty Bogu Bliscy.

 

 1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00. Biuro nieczynne we wtorek i czwartek.

 

 1. Nabożeństwa wielkopostne
 • Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00 i o godz. 17:30 a w Pierzchnie o godz. 18:00
 • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15:00 a po Msza święta. W Pierzchnie Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy o godz. 10:00.

 

 1. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.

 

 1. W czasie Wielkiego Postu mamy wywiązać się z naszego parafialnego obowiązku na rzecz Caritas Archidiecezji Poznańskiej, Arcybiskupiego Seminarium Duchownego i instytucji centralnych Archidiecezji. Natomiast w wydaniu parafialnym koniecznością staje się ratowanie organów. Koperty z Dobrowolną Daninę Kościelną z ofiarami na nasz kościół proszę składać do wystawionych skarbon lub podczas składki. Wszystkim Dobrodziejom dziękuję: BÓG zapłać.

 

 1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz nasz lutowy Miesięcznik Parafialny.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo Boże na umocnienie

Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię! 

Ewangelia według św. Marka