1. Kalendarz liturgiczny:

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Seminarium Odnowy Wiary w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym

1. Dzisiaj
  • po Mszach w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa można dokonać wpisu do Złotej Księgi. Wszystkim Rodzicom Chrzestnym dziękuję za okazaną pomocą materialną we wspólnym ratowaniu Kolegiaty: BÓG zapłać.

1. Jutro w I poniedziałek miesiąca Msza święta z nabożeństwem o umocnienie o godz. 19:30. Po Nabożeństwie spotkanie dla osób chętnych pragnących pielgrzymować do Libanu do św. Charbela.

1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek od 16:00 do 17:30 i w czwartek od godz. 9:30 do 11:00. We wtorek i w piątek nieczynne.

1. W przyszłą niedzielę
  • Zbiórka przed kościołem w ramach Wspólnego Ratowania Kolegiaty, wszystkim zatroskanym o piękno naszej świątyni z serca dziękuję: BÓG zapłać
  • Będziemy gościli s. Damianę, która przybędzie z peregrynującym po Polsce obrazem Matki Trzykroć Przedziwnej ukoronowanej na Królową Nowej Ewangelizacji Europy oraz przybliży nam Apostolat Pielgrzymującej Matki Bożej. Wszystkich związanych z Kręgami Rodzin Szensztadzkich zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, po której spotkanie z s. Damianą.

1. Dziękuję Wszystkim, którzy w minionym tygodniu posprzątali nasz kościół za poświęcony czas i okazaną pomoc.

1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz nasz lutowy Miesięcznik Parafialny.

1. Nasza Parafia Wszystkich Świętych w Kórniku pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje II Spotkanie Ewangelizacyjne W Bogu siła, które odbędzie się w dniach 17 i 18 lutego 2018 roku. W ramach tego wydarzenia odbędzie się spotkanie face2face, czyli stań twarzą w twarz z Jezusem dla młodzieży i studentów w niedzielę 18 lutego o godz. 17:00, na które zapraszam młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania w naszej Parafii.

1. Zapowiadam
  • Rekolekcje wielkopostne od 18 do 20 lutego br. zakończone dziękczynieniem w środę 21 lutego br.
  • Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych od niedzieli 18 lutego br. rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18:00. Zapisy i szczegóły na pierwszym spotkaniu w kościele.

Słowo Boże na umocnienie

Pójdźmy gdzie indziej, do sąsiednich miejscowości, abym i tam mógł nauczać, bo po to wyszedłem. I chodził po całej Galilei, nauczając w ich synagogach i wyrzucając złe duchy.

Ewangelia według św. Marka