Drodzy Parafianie z powodu choroby ks. Łukasza kolęda

na trasie Staszica 1, Krasickiego 5 i Krasickiego 9 została odwołana.

1. Kalendarz liturgiczny:
  • środa – św. Franciszka Salezego
  • czwartek – Nawrócenie św. Pawła
  • piątek – św. Tymoteusza i Tytusa

1. Spotkania duszpasterskie:
  • dla kandydatów z kl. III gimnazjum w poniedziałek o godz. 18:00 w domu parafialnym
  • Seminarium Odnowy Wiary w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym

1. Dzisiaj:
  • Zbiórka do puszek na Radio Emaus. Wszystkim ofiarodawcom dziękuję: BÓG zapłać.

1. Biuro parafialne czynne tylko w czwartek od godz. 9:30 do 11:00.

1. Za tydzień w niedzielę:
  • Msza w intencji styczniowych jubilatów sakramentu małżeństwa o godz. 15:00

1. Polecam najnowszy Przewodnik Katolicki i styczniowy Miesięcznik Parafialny.

1. Zapraszam wszystkich chętnych na dwudzieste pierwsze urodziny Miesięcznika Parafialnego, które będziemy obchodzili w formie balu karnawałowego z zespołem już w sobotę 27 stycznia 2018r. Zapisy i odbiór biletów w zakrystii do środy.

1. Zapowiadam Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych, który rozpoczniemy w niedzielę 18 lutego br. Mszą świętą o godz. 18:00. Zapisy i szczegóły na pierwszym spotkaniu.

1. Nasza Parafia Wszystkich Świętych w Kórniku pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje
    II Spotkanie Ewangelizacyjne W Bogu siła, które odbędzie się w dniach
    17 i 18 lutego 2018 roku. Dzieci, młodzież i dorośli mogą zapisywać się w zakrystii lub poprzez naszą stronę www.parafiawszystkich.pl

Słowo Boże na umocnienie

I rzekł do nich Jezus: „Pójdźcie za Mną, a sprawię, że się staniecie rybakami ludzi”. A natychmiast, porzuciwszy sieci, poszli za Nim.

Ewangelia według św. Marka