1. Kalendarz liturgiczny:
  • piątek – św. Józefa Pelczara

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Wspólnota Bogu Bliscy w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym
  • Zapraszam wszystkich, którzy chcą pomóc w spotkaniu dla dzieci w piątek o godz. 19:00 do domu parafialnego

1. Dzisiaj:
  • W ramach drugiej niedzieli miesiąca zbiórka na spłatę zakończonych prac w naszej świątyni. Wszystkim Ratującym Kolegiatę dziękuję: BÓG zapłać.
  • Koncert kolęd po Mszy o godz. 18:00 w wykonaniu Chóru Parafialnego św. Wojciecha w Bninie oraz Chóru Castellum Cantans.

1. Biuro parafialne czynne tylko w czwartek od godz. 9:30 do 11:00.

1. Polecam najnowszy Przewodnik Katolicki, styczniowy Miesięcznik Parafialny oraz Kalendarz Parafialny.

1. Zapraszam wszystkich chętnych na dwudzieste pierwsze urodziny Miesięcznika Parafialnego, które będziemy obchodzili w formie balu karnawałowego z zespołem już w sobotę 27 stycznia 2018r. Zapisy i odbiór biletów w zakrystii.

Słowo Boże na umocnienie

Jan stał wraz z dwoma swoimi uczniami i gdy zobaczył przechodzącego Jezusa, rzekł: „oto Baranek Boży”. Dwaj uczniowie usłyszeli, jak mówił, i poszli za Jezusem.

Ewangelia według św. Jana