1. Dzisiaj nie ma Mszy świętej o godz. 18:00

2. W Wigilię Bożego Narodzenia zapraszamy na Mszę Rodzinną z udziałem dzieci o godz. 20:00 w naszej świątyni, w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie o godz. 22:00 i Pasterka o północy w naszej świątyni u Wszystkich Świętych.

3. W Uroczystość Bożego Narodzenia w poniedziałek 25 grudnia nie będzie Mszy świętej o godz. 7:30.
Pozostałe Msze święte o godz. 9:00, 10:00 (w Pierzchnie), 10:30, 12:00 i 18:00

4. Wtorek - Drugi Dzień Bożego Narodzenia wspomnienie św. Szczepana - pierwszego męczennika. Msze święte według porządku niedzielnego. Ofiara przeznaczona na szkoły katolickie, KUL, WT UAM.

5. Plan kolędy na najbliższe dni zostanie podany w uroczystość Bożego Narodzenia.

6. W przyszłą niedzelę nie będzie Mszy świętej o godz. 18:00. Dodatkowa Msza z nabożeństwem na zakończenie roku 2017 w naszym kościele o godz. 15:00 zostanie zakończona olejeami św. Charbela.

W kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie Msza święta z nabożeństwem na zakończenie roku o godz. 10:00.

7. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i złożyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie