• niedziela – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym
  • sobota – bł. Karoliny Kózkówny

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Modlitwa kanonami z Taize w poniedziałek po Mszy świętej o godz. 18:00
  • Krąg Biblijny prowadzony przez ks. prof. Janusza Nawrota w czwartej o godz. 19:00 w domu parafialnym
  • Tutti Santi, Wincentyńska Młodzież Maryjna, Bogu Bliscy według planu pracy formacyjnej.

1. Dzisiaj:
  • ministranci zapraszają na powidła ze spiżarni plebana
  • przed kościołem zbiórka na Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie oraz na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. Ofiarodawcom składam podziękowanie: BÓG zapłać.

1. Zapowiadam
  • Spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania: w poniedziałek 13 listopada dla klas II gimnazjum o godz. 17:30 a dla klas III gimnazjum o godz. 18:30 w domu parafialnym.

1. Biuro parafialne czynne w domu parafialnym w poniedziałek od 16:00 do 17:30 oraz w piątek od 9:30 do 11:00. We wtorek i w czwartek biuro będzie nieczynne.

1. W tym tygodniu
  • Kontynuujemy Parafialną Nowennę Pompejańską w części dziękczynnej. Zachęcam do wspólnego odmawiania Różańca świętego, w tym tygodniu: część radosna: po Mszy o godz. 8:30, w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 8:30, część bolesna od poniedziałku do soboty po Koronce o godz. 15:00  a w niedzielę o godz. 14:30 oraz część chwalebna od niedzieli do piątku o godz. 17:30 a w sobotę po Mszy o godz. 8:30.

1. Zapraszam na Trzecią Parafialną Biesiadę tym razem Andrzejkową, która odbędzie się w sobotę 25 listopada w Domu Gościnnym w Trzebisławkach: zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym. Bilety można już odbierać w zakrystii.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej listopadowy Miesięcznik Parafialny oraz najnowszy  Przewodnik Katolicki a w nim m.in. 250-lecie parafii w Śnieciskach i podsumowanie konkursu „Po prostu dobry pomysł”, w którym nasza Parafia zajęła II miejsce.

Pragniemy podzielić się radością, że rozstrzygnięto konkurs na najciekawszą inicjatywę parafialną w naszej archidiecezji „Po prostu dobry pomysł” organizowany przez Radio Emaus. Parafiada u Wszystkich Świętych zdobyła II miejsce. Bardzo serdecznie dziękujemy za oddane głosy na nasz projekt.

1. Odszedł do wieczności śp. Henryk Leporowski z Dziećmierowa, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Otóż wy nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. Nie chciejcie również, żeby was nazywano mistrzami, bo jeden jest tylko wasz Mistrz, Chrystus.

Ewangelia według św. Mateusza