• poniedziałek – św. Piusa X

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Wspólnota Bogu Bliscy w czwartek o g. 19:00 w domu parafialnym

1. Dzisiaj w niedzielę:
  • Msza w intencji działkowców odbędzie się na ogródkach działkowych w Mościenicy o godz. 15:00
  • Kolejne spotkanie z muzyką organową w ramach: Sierpniowych niedziel z muzyką organową u Wszystkich Świętych w Kórniku, Edycja 4. Dzisiaj o godz. 20:00 wystąpi ks. Szymon Bajon, duszpasterz z parafii pw. św. Marcina w Poznaniu, za tydzień wystąpi poznański organista i dyrygent pan Jerzy Nagórniak
  • W ostatnich dniach przez Polskę przeszły tragiczne w skutkach burze i nawałnice. Wiele rodzin straciło dach nad głową i dobytek całego życia. Tragiczne w skutkach nawałnice występowały w województwach: dolnośląskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim. Dzisiejsza zbiórka do puszek będzie przeznaczona na pomoc ofiarom burz i nawałnic. Wszystkim za okazaną pomoc dla osób dotkniętych przez nawałnice składam serdeczne podziękowanie BÓG ZAPŁAĆ.
  1. Zapraszam:
  • Do odmawiania Nowenny do św. Moniki w intencji dzieci i małżonków, którą w tym tygodniu będziemy modlić się po Mszy świętej o godz. 8:30
  • Jednodniową pielgrzymkę do Lichenia we wtorek 22 sierpnia. Wyjazd o godz. 8:00 z parkingu przy domu parafialnym..

1. W sobotę 26 sierpnia w uroczystość NMP Częstochowskiej po Mszy Świętej o godz. 8:30 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

1. Za tydzień w niedzielę:
  • Msza święta o godz. 15:00 dla małżonków obchodzących swoje sierpniowe rocznice sakramentu małżeństwa, po Eucharystii nabożeństwo zakończone namaszczeniem olejem św. Charbela.

1. Pragnę przypomnieć, że:
  • W związku z trwającymi pracami w tym tygodniu zostanie zamknięty teren prowadzący do kaplicy Serca Pana Jezusa.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz sierpniowy Miesięcznik Parafialny.

1. Informuję, że w miesiącu sierpniu:
  • Msze święte zostają zawieszone w kościele: w niedzielę o godz. 18:00, od wtorku do soboty o godz. 7:00
  • Msze święte bez zmian w niedzielę o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00 (w ostatnią niedzielę miesiąca) i 20:30, w tygodniu o godz. 8:30 i 18:00, w kaplicy u sióstr w poniedziałek o godz. 7:00 oraz w kaplicy w Pierzchnie w niedzielę o godz. 10:00
  • Biuro parafialne przeniesione do domu parafialnego będzie czynne w poniedziałki od godz. 16:00 do 17:30 i w czwartki od godz. 9:30 do 11:00.

Ulituj się nade mną, Panie, Synu Dawida!

Ewangelia według św. Mateusza

Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza

na Dożynki Gminy Kórnik,

które odbędą się w sobotę 26 sierpnia 2017 r. w Czmoniu.
Dożynki rozpoczną się Mszą świętą o godz. 16:00.

(boisko przy Strażnicy)