• wtorek – NMP Nieustającej Pomocy
  • środa – św. Ireneusza
  • czwartek – św. app. Piotra i Pawła, taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej, uroczystości odpustowe w Katedrze Poznańskiej o godz. 10:00.

1. Spotkania duszpasterskie:
  • Wspólnota Bogu Bliscy w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym

1. Dzisiaj w niedzielę
  • Dodatkowa Msza o godz. 15:00 o świętość i jedność naszych rodzin zakończona nabożeństwem z namaszczeniem olejami św. Charbela.

1. Nabożeństwo czerwcowe w niedzielę o godz. 20:00 a od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00.

1. W tym tygodniu przypada I sobota:
  • sobota: nabożeństwo I sobót wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej: rozważanie o 7:45 następnie różaniec i Msza o godz. 8:30.

1. Biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek i wtorek (dla narzeczonych), w czwartek i piątek od godz. 9:30 do 11:00.

1. Zapowiadam
  • w czwartek 06. 07. br. przechodzić będzie przez naszą parafię Poznańska Piesza Pielgrzymka podążająca na Jasną Górę. Powitamy grupy: 4, 5, 7, 8 i 9, które ugościmy w tradycyjnych miejscach przy Ochotniczej Straży Pożarnej i Alei Flensa (około 250 Pielgrzymów). Planowana godzina przybycia ok. 16:00. Wszystkim za dobroć serca DZIĘKUJĘ. Zanim pielgrzymi przybędą na posiłek wejdą na modlitwę do naszego kościoła.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz czerwcowy Miesięcznik Parafialny.

1. Informuję, że z dniem 1 lipca ze względu na urlopy księży w miesiącu lipcu i sierpniu:
  • Msze święte zostają zawieszone w kościele: w niedzielę o godz. 18:00, od wtorku do soboty o godz. 7:00 i w I piątek miesiąca o godz. 16:30
  • Msze święte bez zmian będą odprawiane w niedzielę o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 15:00 (tylko w ostatnią niedzielę miesiąca) i 20:30, w tygodniu w kościele o godz. 8:30 i godz. 18:00 oraz Msza w kaplicy u sióstr w poniedziałek o godz. 7:00
  • bez zmian w kaplicy w Pierzchnie w I piątek miesiąca o godz. 16:00 oraz w niedzielę o godz. 10:00
  • Biuro parafialne będzie czynne tylko w poniedziałki od 16:00 do 17:30 i w czwartki od 9:30 do 11:00
  • Nauki dla rodziców i chrzestnych przed chrztem po wieczornej Mszy świętej: w czwartek 6 lipca oraz w czwartek 3 sierpnia.

1. Dzieciom, młodzieży i wszystkim rozpoczynającym czas wypoczynku życzę błogosławionego czasu wakacji. Jednocześnie witam wszystkich wypoczywających i zapraszam do wspólnej modlitwy w naszej świątyni.

Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi,

przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi,

tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

Ewangelia według św. Mateusza