• poniedziałek – św. Urszuli Ledóchowskiej

1. Spotkania duszpasterskie
  • Rady budowlanej w poniedziałek o godz. 19:00 na probostwie

1. Dzisiaj w niedzielę
  • IX Ogólnopolski Przegląd Hejnałów i Intrad Maryjnych, początek godz. 15:00. W związku z Przeglądem rodzinna Msza święta o jedność naszych rodzin będzie odprawiona wyjątkowo o g. 20:30
  • Msza dziękczynna za Bierzmowanie o godz. 18:00, zapraszam młodzież z rodzicami.
  1. Biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30. We wtorek, czwartek i w piątek biuro nieczynne.

1. Nabożeństwa: majowe i czerwcowe od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00 a w niedziele o godz. 20:00.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota:
  • czwartek: 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego następnie Godzina święta, prowadzona przez Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ; od godz. 16:00 dla wszystkich; od godz. 17:00 Wspólnota Żywego Różańca do Mszy świętej. Spowiadamy od godz. 17:00.
  • piątek: odwiedziny chorych z Panem Jezusem od godz. 8:0 Przypominam, że w czerwcu, lipcu i sierpniu nie będzie Mszy o godz. 16:30 dzieci wraz z rodzicami zapraszam na Mszę o godz. 18:00. Spowiadamy od godz. 17:00.

W Pierzchnie: Spowiedź od godz. 15:00 a o godz. 16:00 Eucharystia

• sobota: nabożeństwo I sobót wynagradzające Niepokalanemu Sercu Matki Najświętszej: adoracja po Mszy o godz. 7:00, rozważanie o 7:45 następnie różaniec i Msza o godz. 8:30.

1. Zapraszam w najbliższą sobotę od godziny 22:00 do świętowania w Wigilię Zesłania Ducha Świętego do Katedry Poznańskiej. Modlitwie przewodniczyć będzie Wspólnota Poznanie Flp 3,8, której opiekunem duchowym jest dobrze nam znany ks. Radosław Rafał. Konferencje wygłosi i modlitwę poprowadzi Marcin Zieliński. Czuwanie zakończy wspólna Eucharystia (ok 22.30).

1. Zapraszam:
  • Na Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę do Częstochowy w najbliższą sobotę 3 czerwca, zapisy w zakrystii
  • Na Ogólnopolską Pielgrzymkę Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ na Jasną Górę do Częstochowy w sobotę 17 czerwca, zapisy w zakrystii.

1. Zapowiadam:
  • Wyjazd młodzieży na spotkanie modlitewne do Łodzi we wtorek o godz. 15:15, parking przy domu parafialnym
  • Wyjazd na Pielgrzymko-wycieczkę do Gietrzwałdu w najbliższą środę o godz. 6:00, parking przy domu parafialnym
  • Spotkanie liturgiczne w kościele dla narzeczonych pragnących zawrzeć sakrament małżeństwa w lipcu lub sierpniu, zapraszam we wtorek 20 czerwca po Mszy o godz. 18:00
  • XI Parafiadę pod hasłem: w Bogu siła, która odbędzie się za dwa tygodnie w niedzielę 11 czerwca od godz. 13:00 do 20:00. Chętnych, którzy pragną pomóc w dostarczeniu placków i słodkości na Parafiadę proszę o zapisywanie się w zakrystii. Wszystkich pragnących pomóc poprzez osobiste zaangażowanie w tegoroczną Parafiadę zapraszam na spotkanie we wtorek 6 czerwca na godz. 18:00 do domu parafialnego. Wszystkim dziękuję za okazywaną pomoc, zaangażowanie i życzliwość.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz czerwcowy Miesięcznik Parafialny.

1. Zmarł śp. Piotr Dziurleja z Celestynowa, pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 13:30. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a Światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi.

Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody,

udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.

Ewangelia według św. Mateusza