chrystus zmartwychwstaly

Kochani Parafianie, Goście i Przyjaciele Wszystkich Świętych
w imieniu swoim i duszpasterzy składam Wam wszystkim wielkanocne życzenia: Wesoły nam dziś dzień nastał, Jezus Chrystus bowiem zmartwychwstał. Radujmy się więc i patrzmy z ufnością w przyszłość, w której niech towarzyszy nam wszystkim światło wielkanocnego poranka.

1. Bóg zapłać:
  • Wszystkim ofiarodawcom tytek i pomocnych zająców za okazany dar serca dla potrzebujących a Parafialnemu Zespołowi Caritas i Wspólnocie Bogu Bliscy za pomoc w dostarczeniu podarunków
  • Ks.Łukaszowi i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Grobu i Ciemnicy, biorącym udział w Triduum, Strażakom, Braciom Kurkowym, harcerzom, ministrantom, młodzieży, chórowi Tutti Santi, panom kościelnym i organistom, niosącym sztandary, panom od baldachimu i prowadzenia kapłana, Harcerskiej Orkiestrze oraz wszystkim, którzy złożyli Dobrowolną Daninę Kościelną i wsparli materialnie tegoroczny wystrój Grobu i Ciemnicy.

1. Spotkania duszpasterskie
  • Spotkanie modlitewne kanonami z Taize w środę 19 kwietnia po Mszy świętej o godz. 18:00
  • Spotkanie dla kandydatów mających przystąpić do Bierzmowania w tym roku w niedzielę 23 kwietnia o godz. 18:00. Informuję, że sakrament Bierzmowania zostanie udzielony we wtorek 23 maja o godz. 17:00 przez ks. biskupa Zdzisława Fortuniaka.

1. Dzisiaj w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
  • Msze święte o godz. 6:00 (z procesją), 9:00, 10:00 (Pierzchno), 10:30, 12:00, 15:00 (z Koronką), 18:00. NIE MA MSZY o godz. 7:30
  • zbiórka do puszek na czekające nas prace w parafii

1. W poniedziałek wielkanocny Msze święte o godz. 7:30, 9:00, 10:00 (Pierzchno), 10:30, 12:00, 15:00, 18:00. Będziemy modlić się za WT i szkoły katolickie oraz za KUL i pospieszymy z pomocą materialną na utrzymanie tych uczelni.

1. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

1. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia
  • Wczesna Komunia święta o godz. 13:30
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego a po niej Msza o godz. 15:00 z udziałem osób zaangażowanych w dzieła Caritas oraz dla wszystkich, którzy otrzymują pomoc od Parafialnej Caritas
  • Przyrzeczenia chrzcielne odnowią dzieci przystępujące w tym roku do I Komunii świętej na Mszy o godz. 15:00, dzieci przynoszą świece
  • Zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz kwietniowy Miesięcznik Parafialny.

Wyszedł więc Piotr i ów drugi uczeń i szli do grobu. Biegli oni obydwaj razem, lecz ów drugi uczeń wyprzedził Piotra i przybył pierwszy do grobu. A kiedy się nachylił, zobaczył leżące płótna, jednakże nie wszedł do środka. Nadszedł potem także Szymon Piotr, idący za nim. Wszedł on do wnętrza grobu i ujrzał leżące płótna oraz chustę, która była na Jego głowie, leżącą nie razem z płótnami, ale oddzielnie zwiniętą na jednym miejscu. Wtedy wszedł do wnętrza także i ów drugi uczeń, który przybył pierwszy do grobu. Ujrzał i uwierzył.

Ogłoszenia duszpasterskie 16. 04. 2017 r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO