1. Kalendarz liturgiczny:
 • środa – święto Katedry św. Piotra Apostoła
 • czwartek – św. Polikarpa
 1. Spotkania duszpasterskie:
 • Spotkanie Biblijne w drodze w poniedziałek o 19:00 w domu parafialnym.
 • Wspólnota Bogu Bliscy w czwartek godz. 19:00 w domu parafialnym
 • Duszpasterstwo Młodych w piątek po wieczornej Mszy świętej

 

 1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w czwartek i w piątek od godz. 9:30-11:00. W najbliższy wtorek biuro parafialne czynne tylko dla par wcześniej umówionych na rozmowę duszpasterską.

 

 

 1. Za tydzień w niedzielę zapraszam na:
 • Mszę świętą z okazji 90-lecia Klubu Piłkarskiego Kotwica Kórnik z podziękowaniem i prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla piłkarek, piłkarzy, trenerów i działaczy oraz dobrodziejów i kibiców na godz. 10:30
 • Mszę świętą dla małżonków obchodzących swoje jubileusze w lutym na godz. 15:00, rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego a po Mszy nabożeństwo z namaszczeniem olejem św. Charbela
 1. Zapowiadam
 • Spotkanie dla katechetów w poniedziałek 27 lutego o godz. 17:00
 • Spotkanie dla Parafialnej Rady Duszpasterskiej w poniedziałek 27 lutego po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00
 • Spotkanie dla Parafialnej Rady Ekonomicznej we wtorek 28 lutego po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00
 • Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się w naszym kościele w I niedzielę Wielkiego Postu 05 marca na Mszy świętej o godz. 18:00.
 1. Polecam najnowszy Przewodnik Katolicki i Miesięcznik Parafialny.

 

 1. Odeszli do wieczności: śp. Maria Kropacz z Kórnika oraz śp. Cecylia Nowicka z Książna, pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo Boże na umocnienie

Słyszeliście, że powiedziano: „Będziesz miłował swego bliźniego”, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. 

Ewangelia według św. Mateusza