1. Kalendarz liturgiczny:
  • piątek – bł. Jerzego Matulewicza
  • sobota – św. Tomasza z Akwinu
  1. Spotkania dla młodzieży
  • Przygotowania kandydatów do Bierzmowania w styczniu odbywają się w niedzielę w łączności ze Mszą świętą o godz. 18:00: dzisiaj dla klas III
  • W przyszłym miesiącu zapraszam kandydatów do Bierzmowania, młodzież ponadgimnazjalną i studentów na Spotkanie Ewangelizacyjne face2face do Hali Sportowej Oaza, które odbędzie się 19 lutego od godz. 17:00. Wejściówki młodzież pobiera od przyszłej niedzieli w zakrystii lub poprzez naszą stronę www.parafiawszystkich.pl
  1. Dzisiaj
  • po Mszy świętej o godz. 10:30 zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Parafialnego Tutti Santi z okazji Dnia Babci i Dziadka.

1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w czwartek i w piątek od 9:30 do 11:00.

1. Za tydzień
  • Msza święta jubileuszowa o godz. 15:00 w intencji o jedność i świętość naszych rodzin, rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. Polecamy najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

1. Nasza Parafia Wszystkich Świętych w Kórniku pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje Spotkanie Ewangelizacyjne Chodźcie do mnie, które odbędzie się w dniach 18 i 19 lutego 2017 roku. Osoby chętne do wzięcia udziału mogą zapisywać się dzisiaj w zakrystii, zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

1. Odszedł do wieczności: śp. Zenon Kaczmarek z Mościenicy, pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 13:30 na cmentarzu Poznań Miłostowo oraz śp. Marek Ockert z Kórnika, pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Poznań Junikowo w piątek o godz. 13:50 (Msza o 11:00 u Ojców Franciszkanów na Placu Bernardyńskim w Poznaniu). Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

2. Aktualny plan kolędy [link]

Słowo Boże na umocnienie

Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi.
Oni natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim.

Ewangelia według św. Mateusza