1. Kalendarz liturgiczny:
 • wtorek – św. Franciszka Salezego
 • środa – święto Nawrócenia św. Pawła
 • czwartek – św. Tymoteusza i Tytusa
 • piątek – bł. Jerzego Matulewicza
 • sobota – św. Tomasza z Akwinu
 1. Spotkania dla młodzieży
 • Przygotowania kandydatów do Bierzmowania w styczniu odbywają się w niedzielę w łączności ze Mszą świętą o godz. 18:00: dzisiaj dla klas III
 • W przyszłym miesiącu zapraszam kandydatów do Bierzmowania, młodzież ponadgimnazjalną i studentów na Spotkanie Ewangelizacyjne face2face do Hali Sportowej Oaza, które odbędzie się 19 lutego od godz. 17:00. Wejściówki młodzież pobiera od przyszłej niedzieli w zakrystii lub poprzez naszą stronę www.parafiawszystkich.pl
 1. Dzisiaj
 • po Mszy świętej o godz. 10:30 zapraszam na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Parafialnego Tutti Santi z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

 1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w czwartek i w piątek od 9:30 do 11:00.

 

 1. Za tydzień
 • Msza święta jubileuszowa o godz. 15:00 w intencji o jedność i świętość naszych rodzin, rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Przewodnika Katolickiego.

 

 1. Nasza Parafia Wszystkich Świętych w Kórniku pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje Spotkanie Ewangelizacyjne Chodźcie do mnie, które odbędzie się w dniach 18 i 19 lutego 2017 roku. Osoby chętne do wzięcia udziału mogą zapisywać się dzisiaj w zakrystii, zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

 

 1. Odszedł do wieczności: śp. Zenon Kaczmarek z Mościenicy, pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 13:30 na cmentarzu Poznań Miłostowo oraz śp. Marek Ockert z Kórnika, pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Poznań Junikowo w piątek o godz. 13:50 (Msza o 11:00 u Ojców Franciszkanów na Placu Bernardyńskim w Poznaniu). Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 2. Aktualny plan kolędy [link]

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo Boże na umocnienie

Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi. 
Oni natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim.

Ewangelia według św. Mateusza